Back to Question Center
0

Що таке ідентифікаційний номер продукту Amazon?

1 answers:

Як продавець Amazon, ви повинні знати, що кожен продукт на Amazon має свій ідентифікаційний номер. Ідентифікатори продукту можуть бути використані для створення нових сторінок продукту та списків. Багато категорій на Amazon мають свої специфічні UPC. Єдиним законним виробником Amazon UPC, який існує в усьому світі, є GS1 (Global Standard 1). Ця компанія забезпечує глобальні стандарти для штрихкодування ланцюга постачання. Глобальний Стандарт 1 видає кожен елемент на Amazon за номером глобального товару.

Щоб дотримуватися вимог GS1, потрібно враховувати тип продуктів, які ви хочете роздрібнити, якість ваших даних про продукти та конкретні вимоги щодо продажу в цій товарній категорії.

У цій статті ми пояснимо роль GTIN і UPC для просування вашого продукту на глобальній торговій платформі Amazon.

Однак, перш ніж продовжувати далі, слід зазначити, що компанія Amazon збирається почати перехресну перевірку кодів UPC, присвоєних різним ASIN на їхньому ринку, проти бази даних GS1. Це може означати, що будь-який продавець без автентичних кодів UPC може бути вилучений з результатів пошуку Amazon.

Amazon UPC коди: які вони і чому нам це потрібно?

Код UPC - символ штрихового коду, який однозначно присвоюється кожному товарному предмету. Він широко використовується в США, Великобританії, Канаді, Австралії, Новій Зеландії та інших країнах, що говорять англійською мовою. Він складається з 12 числових цифр, які показують префікс компанії UPC, реквізити товару та чекову цифру. Перші цифрові номери, присвоєні GS1 унікально ідентифікованим власникам бренда, повинні позначати товари з символами UPC.

Наступні п'ять цифр служать для показу посилання на об'єкт. Вони призначені власником бренда для посилання на конкретний предмет.

І остання цифра називається чековою цифрою. Це розрахункова цифра, що базується на розрахунку контрольної цифри МО з попередніх цифр.

UPC-коди можуть бути двох типів: UPC-A і UPC-E. Різниця полягає в тому, що код UPC-E коротший і має нулі. Це означає, що ви не побачите 0 в штрих-коді, тільки в межах відповідного GTIN.

Що таке ASIN (стандартний ідентифікаційний номер Amazon)?

Стандартні ідентифікаційні номери Amazon використовуються для ідентифікації елементів на Amazon. Вони складаються з унікальних блоків з 10 літер та цифр. Код ASIN для потрібного елемента ви можете знайти на сторінці інформації про продукт Amazon. Слід зазначити, що для книг Amazon використовує штрих-код ISBN. Стандартний ідентифікаційний номер для книг однаковий для ISBN. Однак для всіх інших елементів новий стандартний номер створюється, коли товар завантажується до каталогу Amazon.

Код продукту ASIN розміщений на сторінці інформації про продукт серед інших відомостей про товар, таких як колір, розмір тощо. Цей код можна використовувати для пошуку продуктів у каталозі Amazon. Ввівши певний код ASIN або ISBN в поле пошуку Amazon, ви отримаєте необхідні результати пошуку за цим кодом (за умови, що продукт вказаний у каталозі) Source .

December 6, 2017