Back to Question Center
0

Чи можете ви показати мені, як оптимізувати списки Amazon?

1 answers:

Коли справа доходить до успішного ведення успішного бізнесу з пересадкою, кожний підприємець електронної комерції повинен знати, як оптимізувати списки Amazon. Для чого? Оскільки оптимізація списків продуктів - це, мабуть, єдиний спосіб показати широку аудиторію покупців потенційних покупців. Отже, якщо ви знайомі з оригінальною концепцією пошукової оптимізації (SEO), то неважливо, що оптимізація Amazon робить ставку на дослідження ключових слів. Річ у тім, що будь-яка пропозиція продукту може бути знайдена на Amazon за допомогою варіантів пошуку виключно. І якщо врахувати, що точна відповідність є одним з найважливіших факторів пошуку, це означає, що вибір ключових слів є надзвичайно важливим, якщо ви хочете запустити магазин, який дійсно продає. А нижче я збираюся показати вам, як оптимізувати списки Amazon найкращим чином.

Але перш ніж розпочати, ось основні сфери оптимізації пошуку, які ми збираємося охопити для вашого списку товарів на Amazon - назва продукту, кулькові очки та продукт Опис Зверніть увагу, однак, що я настійно рекомендую використовувати кикстарт з дослідженням ключових слів за допомогою Google Keyword Planner, і нічого іншого. Використовуючи цей інструмент за замовчуванням, розроблений світовим пошуковим гігантом, ви зможете робити ставку на велику картину ключових слів і зрозуміти головний словник, який використовується пошуковими покупцями не тільки на Amazon, а й на решті активних покупців, які шукають продукти в іншому місці (наприклад, eBay, Alibaba та ін.). І коли ви дізналися про основи, я рекомендую вибрати один з таких спеціально розроблених інструментів дослідження ключових слів, як Keywordtool.io, ScientificSeller, Scope або AMZ Tracker.

Як оптимізувати лістинг Amazon

Після того, як у вас є основний список цільових ключових слів готовий, пора почати розміщення їх у потрібному місці. Нижче я збираюся показати вам, як оптимізувати списки Amazon за трьома основними розділами - заголовок продукту, кулькові окуляри, а також опис продукту - щоб ви мали кращі шанси відображатись у верхній частині пошуку там.

Крок перший: Назва продукту

 • Назва продукту - це, мабуть, найкраще місце, щоб включити якомога більше ваших цільових ключових слів та популярних пошукових фраз;
 • Максимальна довжина заголовка продукту допускається до 200 символів;
 • Перша буква кожного наступного слова повинна бути капіталізована;
 • Номери дозволяються лише цифрами ("вісім" ніколи не будуть робити замість рівнини "8");
 • Колір / розмір продукту ніколи не повинні міститись у заголовку продукту, якщо вони дійсно не є релевантними.

Крок другий: кулькові окуляри

 • Список кульових точок призначений для опису основних особливостей та переваг продукту в чисто і чітко виключно;
 • Необхідно охопити лише найважливішу інформацію про продукт, а також основні цільові ключові слова;
 • Рекомендується охоплювати кожну частку даних, яка призначена для включення в коробку.

Крок третій: Опис продукту

 • Фактично, це більш детальна версія вашого списку кульових точок;
 • Очікується, що опис продукту буде спрямований на основні пункти болю клієнта;
 • Він повинен бути багатим ключовими словами, а також оптимізованим ключем;
 • Допускаються лише унікальні дані, що охоплюють найважливіші функції та переваги Source .
December 13, 2017