Back to Question Center
0

Semalt пояснює, які навички вам потрібно, щоб освоїти веб-скребком

1 answers:

Якщо ви шукаєте дані, Не можна буде збирати дані, просто шукаючи в Google. Іноді нам доводиться використовувати пару веб-сканерів і скреперів даних, щоб наші проекти були зроблені, і іноді ми повинні розвивати базові навички. Це правда, що пошукові системи можуть допомогти вам знайти те, що шукали, але вам потрібно розвинути наступні навички, щоб досягти успіху.

1. Можливість прочитати файл robots.txt

Ви повинні мати можливість правильно читати та редагувати файли robots.txt. Цей файл використовується для того, щоб обмежити сканування роботами веб-сайту занадто часто. Одночасно це допомагає вам підтримувати якість ваших зскребних даних і покращує швидкість вашого веб-сайту для відвідувачів. Ось чому ви повинні навчитися редагувати файл robots.txt. Коли ви правильно відредагували цей файл, ви зможете позбутися поганих ботів, які не відповідають правилам і правилам пошукових систем. Більше того, ви можете одночасно націлювати на різні веб-сторінки і легко виконувати надпис або витягувати потрібні дані.

2..Налаштувати інфраструктуру даних

Дуже важливо налаштувати інфраструктуру даних, оскільки вона відкриє якісні дані з усього веб-сайту. Наприклад, ви повинні вивчати SQL, PHP та інші подібні мови, оскільки вони допомагають краще підтримувати інфраструктуру ваших даних. Забезпечення доступу до SQL та налаштування інфраструктури даних дасть вам змогу стати аналітиком самообслуговування, щоб ви отримували точніші дані та добре обшарпані дані протягом кількох хвилин.

3. Основні ідеї HTML, CSS та JavaScript

Важливо навчитися HTML, JavaScript та CSS, якщо ви хочете скоблити весь сайт без шкоди для якості. Якщо вам цікаво, як програмісти працюють і нічого не зробили, щоб очистити свій веб-контент, пора вивчати деякі мови програмування та розробити кілька навичок. Тому, хто раніше ніколи не кодував, поняття HTML, JavaScript та CSS будуть відносно новими. Можливо, вам доведеться ще раз читати дані, доки результати якості не будуть отримані. Це складний процес, але, як тільки ви дізнаєтесь про ці речі, ви зможете скобити стільки сторінок, скільки хочете, без потреби в інструменті для видалення даних . HTML та CSS не є мовами технічного програмування, тому їх легко вивчити, і ви можете захопити їх протягом декількох днів.

4. Можливість писати та масштабувати боти

Ви маєте можливість диференціювати хороших ботів і поганих ботів. Добрі боти допомагають сканувати ваш веб-сайт у результатах пошукових систем, даючи вам добре структуровані та якісні дані. З іншого боку, погані боти шкідливі для вашого сайту, і ніколи не отримуватимуть вас добре видалених даних. Ви повинні не тільки розрізняти як хороших ботів, так і поганих ботів, але вам потрібно писати і масштабувати боти. Ви повинні мати на увазі, що боти є наступним кроком у розвитку комп'ютерної та людської взаємодії. Це означає, що чим більше ви знаєте про ботів і регулярно надруковуєте їх, тим вище ваші шанси зіскочити якісні дані та скористатися вашим бізнесом Source .

December 14, 2017