Back to Question Center
0

Як ранжувати на Amazon для найпопулярніших ключових слів?

1 answers:

Якщо ви хочете знати, як ранжувати на Amazon для ключових ключових слів - ви вже в потрібному місці. Чи знаєте ви, що перша сторінка результатів пошуку на Amazon отримує понад 60% загального пошукового трафіку, який надходить від живих покупців, які шукають товари, що продаються там? Отже, це означає, що чим ближче ви знаходитесь у верхній частині пошуку продукту Amazon для ваших ключових слів і довгих пошукових фраз, тим більше потенційних продажів ви отримаєте.Але як правити рейтингом на Amazon для найпопулярніших ключових слів, особливо якщо ви все ще продавець-початківець, просто перші перші кроки на цьому ринку, який дуже переповнений? Коротка відповідь - розуміння ключових слів та їх основних особливостей, видно з точки зору алгоритму рейтингу пошуку A9. Таким чином, нижче я збираюся показати вам, як ранжувати на Amazon - надаючи короткий посібник з основних цільових ключових слів і правильний спосіб ідентифікації їх там.

Як ранжувати на Amazon для найпопулярніших ключових слів

Перш за все, давайте поговоримо про обробку ключових слів Amazon правильним шляхом. Пам'ятайте, що це є основою для вашого потенціалу рейтингу на Amazon. Нижче наведено кілька основних термінів та визначень, які допоможуть зрозуміти, як оцінювати Amazon для основних цільових ключових слів. Переконайтеся, що у вас є все:

  • Ключові слова - Ключові слова Amazon, з точки зору SEO та сучасної торгівлі електронною торгівлею, можуть бути підсумковими "ярликами" основні властивості об'єкта продажу або його загальні відносини до категорії товарів. Відповідні ключові слова є дуже важливою частиною оптимізації вашого списку продуктів у пошуку продуктів Amazon.
  • Ключовими словами довгого хвоста - стверджують конкретну фразу або комбінації ключових слів, які живі покупці більше схильні брати за пошуковий запит продукту на Amazon. Простіше кажучи, найбільш популярними ключовими словами Amazon є поширені комбінації ключових слів, які найчастіше використовуються для пошуку продуктів. Фактично, саме цей тип ключових слів становить приблизно 70% пошукових запитів про продукти, здійснених живими покупцями там.

Ось чому ще важливіше визначити правильні довгострокові комбінації пошуку, що стосуються вашого товару в продажі або категорії продуктів. Таким чином, у вас буде кращі шанси бути показаними широкій аудиторії потенційних покупців, які шукають продукти, що пропонуються до продажу там. Серед інших, я рекомендую використовувати наступні інструменти дослідження ключових слів, спеціально розроблені для цієї платформи електронної комерції.

  • Merchant Words - хороший початковий інструмент для швидкого аналізу ключових слів на Amazon, який допомагає багатьом корисним пропозиціям з довгими хвостами, які схоплені безпосередньо з найкращих результатів продавці у вашій ніші або категорії продуктів.
  • Джунглі Скаут - це універсальний магазин для кожного інтернет-магазину, що продає на Amazon. Окрім дійсно корисних даних ключових слів, "Джунглі Скаут" виявився надзвичайно корисним, коли йдеться про пошук нових можливостей продукту, або про необхідність отримати цінну конкурентоспроможну інформацію як на потенційно прибуткових продуктах, так і на відносному довгостроковому ключовому слову комбінації, необхідні для оцінки за Source .
December 22, 2017