Back to Question Center
0

Навіщо використовувати Google Таблиці як основний веб-скрепер? - Семальд Відповідь

1 answers:

Документи Google або Google Таблиці - веб-програмне забезпечення. Ці додатки сумісні з декількома форматами Microsoft Office та допомагають зручно переглядати різні веб-сторінки. Ви можете використовувати Google Таблиці для створення та редагування файлів у мережі та отримання даних у режимі реального часу. Google Таблиці та Документи Google отримали широке похвалу за їх простоту, часті оновлення продуктів та надійні результати. Якщо ви хочете побудувати веб-скребку в Google Таблицях, вам потрібно виконати кілька простих кроків.

Крок 1:

Перший крок - скопіювати URL-адресу в електронну таблицю.

Крок 2:

На другому кроці ви переходите на сайт, наведіть курсор миші на текст автора і клацніть правою кнопкою миші, щоб відкрити меню.

Крок 3:

По-третє, ви натискатимете параметр "Огляд елемента". Відразу з'явиться вікно інспекції, де ви зможете перевірити елементи HTML.

Крок 4:

Наступним кроком є ​​вставити певний код у вікно консолі розробника. Ви також можете скористатися функціями імпорту XML у Google Таблицях, щоб виконати свою роботу.

Основні переваги Google Sheets:

1. Клавіатурні скорочення

Існують різні клавіатурні скорочення, які полегшують роботу. Завдяки Google Таблицям ви можете легко запам'ятовувати кілька ярликів і виконувати різноманітні завдання миттєво. Наприклад, Ctrl + C використовується для копіювання тексту з різних веб-сторінок, а Ctrl + V використовується для вставки цього тексту в простий документ.

2. Форми та опитування

Ви можете легко створювати онлайн-форми та огляди за допомогою Google Таблиць. Це корисно для веб-майстрів та фрілансерів, які хочуть отримувати відгуки від своїх клієнтів.

3. Скребок і збереження веб-контенту

Однією з головних переваг Google Таблиць є те, що ви можете легко очистити веб-вміст. Він підходить для підприємств і програмістів і допомагає їм зберігати веб-вміст у зручному для читання та масштабованому форматі. Ви можете завантажувати файли безпосередньо на жорсткий диск для використання в автономному режимі.

4. Сумісність

Google Таблиці сумісні з усіма операційними системами та комп'ютерами та мобільними пристроями. Ви можете інтегрувати їх з обліковим записом Gmail, завантажувати та зберігати якомога більше файлів. Google Таблиці ідеально підходять для цифрових маркетингових компаній і допомагають їм виконувати ряд завдань.

5. Чат під час редагування

Можливість співпраці з друзями є основною перевагою Google Таблиць. Ви можете спілкуватися з друзями під час перегляду веб-документів або зчитування контенту в мережі. Ви також можете зв'язатися зі своїми клієнтами та показати. Для цього потрібно натиснути стрілку в розділі Чат і насолоджуватися обговореннями в реальному часі.

6. Гаджети Google Таблиць

В гаджеті гаджетів API візуалізації Google існує велика кількість гаджетів. Ви можете завантажувати якомога більше гаджетів і виконати свої завдання. Ви інвестиційний банкір або трейдер? Google Finance допоможе виконувати різні завдання в мережі. Ви можете легко відстежувати поточні інвестиції та переглянути історичні дані. За допомогою Google Spreadsheets ви можете переглядати та відкривати будь-який файл у тому числі. xls, doc. Одт. xlsx, ppt та інші Source .

December 22, 2017