Back to Question Center
0

Як визначити найкращі ключовими словами для Amazon?

1 answers:

Налаштування правильного фокусування та націлювання на найкращі потенційно прибуткові ключові слова для Amazon - це, мабуть, найважливіша річ у комерційному бізнесі. Справа в тому, що поглиблене дослідження ключових слів саме те, що безпосередньо впливає на ваші продажі. Просто тому, що кожен потенційний клієнт може лише натиснути та здійснити покупку з вами - якщо ваш продукт з'явиться у верхній частині торгового пошуку там. У будь-якому випадку це означає, що вам доведеться пройти комплексне дослідження ключових слів, враховуючи головним чином наступне:

Чітко зрозуміти алгоритм пошуку A9, який використовується системою рейтингування продуктів Amazon

  • Знати, як розкрити нові можливості продукту та приховані ключові слова для Amazon
  • Використовувати щомісячний обсяг пошуку, щоб визначити та сортувати найбільш релевантні пошукові терміни
  • Аналізувати та продовжуйте досліджувати довгострокові запити продуктів, що використовуються живими покупцями, які купують в Інтернеті
  • . Зосередьтеся більше на пошуку унікальних ключових слів для Amazon Sales Central (a. к. a.

і давайте знову зустрінемося - якщо ваші задовільні результати не будуть знайдені десь у перших двох-трьох сторінках списку видавців Amazon, ви повинні негайно перефразувати ці точно націлені пошукові запити, щоб вони служили вашою головною метою. Таким чином, ось короткий крок за кроком керівництво для вас, щоб керувати вашими найціннішими ключовими словами для оптимізації списку продуктів Amazon правильним шляхом.

Крок перший: турбота про ключові слова для насіння

Не знімайте свій час та зусилля, щоб вивчити ваші цільові характеристики продукту / переваги для повного розуміння його основних аспектів продуктивності та повсякденного використання. Це може виглядати як неважливий, але це дійсно лінійка, тому що відсутність будь-якої функції або навіть найменша деталізація може призвести до усунення досить вимірюваної частини ваших потенційних клієнтів. Іншими словами, поставте себе в туфлі покупця та уважно стежите за кращими ключовими даними, що використовуються вашими конкурентів із ніші / категорії.

Крок другий: Чистий та чіткий перелік форм

Ось коли настав час остаточно вибрати хороший інструмент дослідження ключових слів або онлайн-платформу, спеціально розроблену для формування основний список ваших цільових ключових слів для Amazon. Таким чином, не забувайте про те, що автоматично запропоновані запити Amazon та комбінації пошукових версій також корисні. І не забудьте визначити пріоритетність свого списку на основі обсягу пошуку, передбачуваного рівня конкуренції та наміру покупки.

Етап 3. Уточнити терміни пошуку за довгим хвостом

І тепер настав час остаточно вивчити ваш основний контрольний список для довгих термінових покупок, щоб зробити їх ще більш точнішими.Пам'ятайте, що чим вище значення обсягу пошуку певного ключового слова, тим складніше його оцінювати. Ось чому для отримання більшого трафіку та, відповідно, потенційно підвищеного рейтингу конверсій, вам доведеться відсортувати ці пошукові терміни та виключити тих, хто має надмірний рівень конкуренції.Тримайте ставки максимально на довгих ключових словах - і ви вже закінчили Source .

December 22, 2017