Back to Question Center
0

Semalt Експерт пояснює, як витягувати дані з веб-сайту

1 answers:

Web-скребком, також відомий як видобуток веб-даних, є методом, який використовується для вилучення інформації з Інтернету. Інструменти веб-скребків доступ до веб-сайтів, використовуючи протокол передачі гіпертексту, і полегшують нам здобуття даних з кількох веб-сторінок. Якщо ви хочете збирати та вискакувати інформацію з певних веб-сайтів, можете спробувати наступне програмне забезпечення для веб-ломки .

1. 80 ніг

Це одна з найкращих інструментів вилучення даних. 80 ніг славиться його зручним інтерфейсом. Він вираховує та структурує дані відповідно до ваших вимог. Він витягує необхідну інформацію за лічені секунди і може одночасно виконувати різні завдання. 80 ніг є попереднім вибором PayPal, MailChimp та Facebook.

2. Spinn3r

За допомогою Spinn3r ми можемо завантажувати дані та скошувати весь сайт зручно. Цей інструмент витягує дані з веб-сайтів соціальних мереж, новин, каналів RSS та ATOM, а також приватних блогів. Ви можете зберігати дані у форматах JSON або CSV. Spinn3r скрежет дані більш ніж 110 мовами і видаляє спам з ваших файлів. Адміністративна консоль дозволяє нам контролювати боти, поки весь сайт викривається.

3. ParseHub

ParseHub може очистити дані від веб-сайтів, які використовують файли cookie, перенаправлення, JavaScript і AJAX. Вона має всебічну технологію машинного навчання та зручний інтерфейс. ParseHub ідентифікує ваші веб-документи, викривляє їх і забезпечує вихід у бажаних форматах. Цей інструмент доступний для користувачів Mac, Windows та Linux, і може обробляти до чотирьох проектів під час сканування.

4. Імпортувати. io

Це один з найкращих і найкорисніших даних для скребків програмного забезпечення. Імпортувати. Io славиться своїми передовими технологіями і підходить для програмістів та не програмістів. Це вискочить дані з кількох веб-сторінок та експортує їх у формат CSV та JSON. Через годину ви можете зачистити понад 20 000 веб-сторінок та імпортувати. io пропонує безкоштовне додаток для користувачів Windows, Linux і Mac.

5. Dexi. Io

Якщо ви хочете витягти весь сайт, ви повинні спробувати Dexi. іо. Це один з найкращих і найбільш корисних скребків даних і сканерів. Dexi. io також відомий як Cloud Scrape і може обробляти сотні веб-сторінок за хвилину. Його видання на основі браузера налаштовує сканери та витягує дані в режимі реального часу. Після вилучення даних ви можете зберегти його в коробці. мережевий або Google Диск або завантажити його безпосередньо на жорсткий диск.

6. Веб-хоум. Io

Це структура додатків на основі браузера та зручно організовує ваші дані. Веб-хоум. Io є найвідомішим за його сканування даних і технології машинного навчання. За допомогою цього сервісу ви можете сканувати величезну кількість даних з різних джерел в одному API. Він здатний за годину вискакувати тисячі веб-сайтів і не поставити під загрозу якість. Дані можна експортувати у формат XML, JSON та RSS.

7. Visual Scraper

Це корисний та зручний для користувача програмне забезпечення для вилучення даних. За допомогою Visual Scraper ви можете завантажувати дані в режимі реального часу та експортувати їх у форматах, таких як JSON, SQL, CSV і XML.Він найкраще відомий своїм інтерфейсом між клацанням миші і клацанням файлів PDF та JPG Source .

December 22, 2017