Back to Question Center
0

Який найкращий спосіб оптимізувати списки Amazon для початківців продавців?

1 answers:

Amazon - це найбільша в світі пошукова система, принаймні той, хто має справу з пропозиціями продажу в Інтернеті для будь-яких продуктів, які ви можете собі уявити. І у вас є продавець-початківець там, ви повинні знати основні правила гри, так що виживання на цьому дійсно багатолюдному ринку стане вам набагато легше. І найкращим способом досягнення міцного підґрунтя для вашого комерційного прогресу є оптимізація ваших списків Amazon для основних цільових ключових слів, щоб ваші пропозиції про продукт були помітними у видавцях продукту. Ось чому я збираюся навести короткі поради та підказки щодо оптимізації рекламних пропозицій Amazon, як-от про, навіть якщо ви все ще дивитесь як продавець-початківець, який приймає свої перші кроки до успіху кінцевої роздрібної торгівлі там.

Як оптимізувати лістинг Amazon, як Pro

Перш ніж щось інше, давайте подивимося - оптимізація пошуку Amazon завжди починається з формування ідеально індивідуальної сторінки деталей для будь-який продукт, який ви придбали у продажу. Створюючи ці елементи сторінки детальної інформації про продукт, дуже важливо бути точним, але повною мірою ретельно написати дійсно переконливу сторінку продукту, яка буде керувати кожним потенційним клієнтом для здійснення остаточної покупки, особливо з вами, і ніде більше. Саме тому я рекомендую визначити основні елементи сторінки детальної інформації про вашу продукцію для оптимізації ваших списків Amazon:

  • Назва продукту - завжди має бути унікальним та лаконічним. Зробіть це як точне та привабливе для загального стилю Амазонки для назв продуктів, наскільки це можливо. Зверніть увагу, що назва вашого продукту є найкращим місцем для налаштування основних цільових ключових слів та довгих пошукових фраз у порядку зменшення їхньої важливості.Зауважте, однак, що вам наполегливо рекомендується уникати повторюваних ключових слів, які використовуються як у заголовку вашого продукту, так і на решті інших розділів сторінки продукту, які ви маєте.
  • Кульові окуляри - цей розділ детальної сторінки продукту зазвичай складається з п'яти виразів передачі пулу. Зробіть, щоб вони охоплювали лише найважливішу інформацію, щоб вони описували основні функції / переваги вашого товару в продажу. Фактично, "ідеальний" список куль передбачає реінтеграцію найважливішої інформації, яка вже була оголошена в назві продукту.

  • Опис продукту - насправді, це більш розширена частина вашого списку куль. Таким чином, опис вашого продукту призначений для того, щоб виділити основні характеристики товару, що є у продажі, з огляду на загальні елементи його повсякденного використання / обслуговування.Розглянемо тут наступні можливості: розміри продукту, відповідність віку / рівню кваліфікації, зміст і умови продукту, стан походження тощо.Зверніть увагу, однак, що ви ніколи не повинні включати тут інформацію про виробника та ціноутворення або будь-які дані для цілей відкритої реклами.
  • Зображення продукту - це набір візуальних зображень, що дають додатковий опис продукту, і його загальний огляд, що демонструє кожну сторону своїх основних функцій та засобів використання. Цей розділ рекомендується включати шість-сім переконливих зображень продукту, які повинні бути повною мірою переконливими для кожного потенційного клієнта, який розглядає покупку з вами Source .
December 22, 2017