Back to Question Center
0

Які найкращі інструменти продажу Amazon використовують професіонали?

1 answers:

Усі процвітаючі продавці Amazon використовують широкий спектр привабливих дослідницьких та аналітичних інструментів для розробки своєї кампанії з оптимізації та збільшення продажів до списку товарів. Amazon піклується про ваш прибуток і надає вам деякі основні інструменти для управління продуктами та замовленням. Проте ці програми Amazon не можуть бути корисними для вас у більшості випадків. Саме тому розумно використовувати сторонні засоби для продавців Amazon для залучення більшої кількості потенційних клієнтів та збільшення доходів.

Інструменти продавця Amazon можуть задовольнити всі ваші потреби бізнесу, починаючи з дослідження пошукових термінів, що генерують трафік, та закінчуючи підтримкою цінової політики Buy Box. Отже, все, що вам потрібно, - це зрозуміти всі ваші варіанти та знайти правильний набір інструментів для ефективної роботи своєї електронної комерції Amazon.

У цій статті ми обговоримо деякі інструменти продавця Amazon, призначені для залучення більшої кількості конвертованих трафіку до вашого списку Amazon і збільшення продажів Amazon.

Інструменти для продажу Amazon

  • Інструменти для тих, хто хотів би отримати швидкі виплати на Amazon

За словами постачальника Amazon Центральний та Центральний центр продажів, торговці можуть отримувати свої платежі не частіше, ніж два рази на місяць. Якщо ви хочете прискорити цей процес (без сумнівів, ви цього хочете), вам потрібно здійснити одну з інструментів виплат. Вони допомагають продавцям Амазонки платити значно швидше, ніж два рази на місяць. Використовуючи ці інструменти, ви можете отримувати свої гроші на щоденній основі. Цей тип послуг, як правило, відомий як факторинг. Швидкіші інструменти виплат сплачують продавцям Amazon щодня, виходячи з їх підсумків продажів. Ці інструменти збирають кошти безпосередньо з Amazon за регулярним графіком виплат.

Використовуючи такі інструменти, ви зможете швидше розвивати свій бізнес через негайний доступ до грошових коштів у будь-який час, коли вам це потрібно. Це дасть вам можливість відчувати себе незалежним від Amazon і робити інвестиції у розвиток вашого бізнесу. Крім того, ви зможете контролювати свій грошовий потік, щоб сплатити рахунки за своїм розкладом, а не на Amazon.

Якісний інструмент виплат, який ідеально відповідатиме вашим потребам компанії Amazon, - Payability. Цей інструмент забезпечує щоденні виплати продавцям усіх розмірів. Стартова ціна на місяць становить 2% від продажів Amazon.

  • Інструменти для тих, хто повинен проводити дослідження ключових слів і продуктів

Якщо ви шукаєте можливості продукту на Amazon, дослідження ключових слів і продуктів інструменти будуть найкращим для вас. Використовуючи такі інструменти, ви зможете заглибитися в дані пошуку Amazon, щоб визначити, які пошукові терміни покупці використовують для пошуку ваших продуктів. Ви зможете перевірити обсяг пошуку кожного вибраного ключового слова або ключової фрази. Ви також можете використовувати калькулятори прибутку, щоб визначити загальні витрати та потенціал прибутку для кожного пошукового терміну на Amazon.

Щоб знайти релевантні пошукові терміни та продукти, які приносять вам значний дохід на Amazon, вам слід провести масові дослідницькі кампанії в нижній частині кампанії оптимізації Amazon.Пошукові терміни з великим обсягом допоможуть вам створити список продажів для Amazon для продажів із продажу та отримати більше продажів на Amazon. Найбільш професійне професійне програмне забезпечення для дослідження ключових слів може надати вам конкурентоспроможні аналітичні дані, що дають освічений уявлення про їх рейтинги та прибуток.

Існує безліч інструментів дослідження ключових слів і продуктів Amazon в Інтернеті. Ви повинні перевірити найкращі з них і знайти найбільш підходящий для вашого бізнесу.

  • Сфера застосування

Сфера - це якісний інструмент дослідження Amazon, який допомагає виявити практичні пошукові терміни та продукти Amazon. Це допомагає розкривати пошукові терміни та цінні речі для продажу за допомогою розширення Google Chrome. Область показує найвищі рейтинги пошукових термінів для продукту, щоб допомогти вам виділитися в пошуку Amazon. Ще однією перевагою є те, що ви можете побачити, що рухає продажі вашого конкурента.

Використовуючи інструмент дослідження сфери, ви зможете зрозуміти вашу потенційну прибутковість для предметів, які ви збираєтеся роздруковувати. Ви можете отримати ціну, плату та оцінку продажів для будь-якого продукту на Amazon. Всі ці дані, надані Scope, допоможуть вам звузити пошук. Ви можете ознайомитись з усіма своїми висновками у файлі CSV для подальшого аналізу.

Стартова ціна за місяць - 32 долари. 50.

  • Sonar

Sonar - це безкоштовний інструмент дослідження ключових слів Amazon, заснований всіма дослідниками на реальних даних з фактичних пошукових запитів клієнтів.Sonar використовує складний алгоритм для визначення того, що ваші потенційні клієнти шукають на Amazon, і збирати всі ці дані в своїй базі даних. У порівнянні з іншими інструментами ключових слів Sonar надає торговцям більше можливостей, таких як пошук у зворотному напрямку ASIN, розширений пошук, пошук синонімічних пошукових термінів, обсяг пошуку Amazon за кожним ключовим словом та багато інших цінних функцій.

Варто зазначити, що Sonar включає тільки ті пошукові терміни, для яких ASIN є рейтингом на першій сторінці результатів пошуку.

Це безкоштовна програма для веб-переглядача Chrome.

  • Інструменти для тих, кому потрібні інвентаризаційні послуги

Є інструменти продавця Amazon, які дозволяють торговцям управляти списком продуктів Amazon та інвентарю за межами Продавця Центральна панель приладів. Ці інструменти продавця підключають дані продукту Amazon до зовнішньої бази даних. Застосовуючи ці інструменти, інтернет-продавці можуть додавати та змінювати продукти, покращувати перелік, відстежувати інвентаризацію, коригувати їхні ціни та навіть використовувати інші функції. Деякі інструменти для обчислення Amazon можуть синхронізувати дані інвентаризації з іншими каналами продажу. Це дає вам можливість продати всі ваші продукти на кількох ринках. Крім того, ви можете керувати замовленнями та доставкою для всіх каналів продажу.

Деякі з цих інструментів управління запасами забезпечують дуже доступну цінову політику. Таким чином, вони можуть підтримувати покупців багатоканальні потреби продажу.

Ці інструменти продажу включають SellerEngine Plus ($ 49. 95) - надавати повні інструменти управління, JoeLister ($ 29) - служити як продавцям Amazon, так і eBay; Vendio ($ 99) - відмінно служать для продавців Amazon та інших торговельних платформ; SellBrite ($ 183) - костюм для продавців і великих торговців великим обсягом на Amazon та інших популярних ринках Source .

December 22, 2017