Back to Question Center
0

Semalt: очищення динамічних веб-сайтів із розширенням Chrome Web Scraper

1 answers:

Web Scraper - це плагін веб-переглядача Google Chrome, створений для вилучення даних із сайтів та веб-сторінок. Використовуючи web scraper розширення Chrome , ви можете створити карту сайту про те, як потрібно завантажити веб-сторінку або веб-сайт. За допомогою вашої карти сайту веб-скребком переміщається веб-сторінка та зачищаються всі відповідні дані, як зазначено в інструкції.

Переваги плагіна Chrome Web Scraper

Дані, отримані за допомогою веб-скрепера для розширення Chrome, експортуються у вигляді файлів, розділених комами (CSV). Веб-скребок - це плагін, який може використовувати будь-який користувач. Таким чином, ви можете заощадити як свої гроші, так і час і одночасно отримувати корисну інформацію в Інтернеті.

Веб повний корисних та цінних даних. Проте отримання даних у зручних і зручних для читання форматах завжди не так просто. Ось чому вам потрібен веб-скарб для розширення Chrome. Громадські записи, каталоги, конкурентні рекламні ресурси та огляди користувачів можуть бути перетворені в цінну інформацію. За допомогою Web Scraper всі ці дані можуть бути очищені та зручно зберігаються.

Загальні проблеми, що зачіпають веб-скребки

  • Невиконана помилка: Синтаксична помилка
  • Клацніть відсутній вплив на кнопку
  • Плагін виявлення після зіткнення з зламаним зображенням
  • Проблема зняття сторінки
  • Неповна URL-адреса для спливаючого посилання

Web Scraper: Solveur of Problems

Веб Скребок є високоякісним і простим у використанні програмним забезпеченням для зносу. Щоб витягти дані з веб-сторінок і веб-сайтів, потрібно вибрати цільовий текст, поки веб-скреблер виконує всю роботу. Оскільки веб-скребок автоматизований у хмарі, вам не доведеться турбуватися про виявлення помилок або інших проблем.

За допомогою веб-скрепера, потрібні результати швидко запускаються у файл CSV. У випадку, якщо ви віддаєте перевагу зберігати дані в місцевому сховищі Couch DB чи Chrome. Не треба панікувати, тому що ви не програміст. Якщо ви можете використовувати веб-переглядач Google Chrome, ви можете скористатись веб-скарбницею для розширення Chrome.

Якщо наступним рішенням було найняти армію стажерів, щоб знімати ці дані протягом усього дня, то економічно ефективне рішення просто постукало у ваші двері. За допомогою веб-скрепера вам не потрібні програмісти для розробки резервного рішення для ваших даних. Весь процес вилучення даних буде зроблено для вас. Завантажте та встановіть веб-скарабер безкоштовно у веб-магазині Google Chrome.

Можливості плагіна Web Scraper

Web Scraper має вбудовані елементи, які сприяють процесу ваших скребкових проектів. Ось основні функції, про які вам слід знати:

  • Сумісність з веб-переглядачем Chrome

Web Scraper - це плагін Chrome, який витягує дані відповідно до мапи сайту. За допомогою цього розширення ви можете запускати одно- або кількома рейтинги або скобити великі набори даних за певний розклад.

  • Експортувати вилучені дані у форматі CSV

Цей плагін Chrome експортує дані, що вилучаються, у вигляді значень, розділених комами. Тим не менш, ви також можете зберігати вилучені дані, як у CouchDB або локальній пам'яті Chrome.

  • Очищення даних з динамічних сайтів та сторінок

Веб упаковується цінними даними. Проте сканування динамічних сайтів та завантажуваних сторінок за допомогою AJAX та JavaScript не є простим. З веб-сказом із розширенням chrome вилучення даних з динамічних веб-сторінок не повинно турбувати вас.

Використовуючи плагін Web Scraper, ви можете створити мапу сайту, яка ідентифікує цільовий текст на веб-сторінці Source . Скориставшись досвідченим процесом, перейдіть на інший рівень, встановивши Web Scraper у своєму веб-переглядачі Google Chrome!

December 22, 2017