Back to Question Center
0

Як створити ефективну стратегію оптимізації пошукових систем Amazon?

1 answers:

В наші дні Amazon вважається найбільшою та найвигіднішою електронною комерційною платформою з майже 80 мільйонами активних користувачів. Система рейтингу Amazon побудована таким чином, щоб користувачі купували всі доступні продукти на платформі. Вони намагаються забезпечити покупців найвищою якістю торгового досвіду, щоб вони повернулися більше. За допомогою алгоритму A9 компанія Amazon надає користувачам найточніші результати пошуку на основі їхніх особистих уподобань та історії пошуку. Іншими словами, компанія Amazon робить все можливе, щоб зробити покупку простішою.

Отже, все, що нам потрібно для досягнення успіху на Amazon, - це оптимізувати вашу компанію відповідно до рекомендацій рейтингу Amazon.Три основних аспекти, які впливають на рейтинг Amazon, - релевантність, рейтинг переходів та авторитет продукту. У цій короткій публікації ви дізнаєтеся, як побудувати ефективну стратегію Amazon і поліпшити рейтинг продуктів у цих трьох областях.

Збільшення релевантності сторінки вашої продукції

Необхідним елементом алгоритму рейтингу Amazon є відповідність відповідних продуктів за запитом користувача. Це означає, що релевантність вашої сторінки продукту буде безпосередньо впливати на рейтинг вашої продукції. Є щонайменше сім важливих розділів вашого списку товарів, які потрібно взяти до уваги: ​​

 • Назва

Оптимізація назви Amazon набагато більше складніше, ніж у Google. Амазонка має свої вимоги до оптимізації назви, оскільки цей фактор може вплинути на рішення про покупку користувача. Це означає, що якщо ваш заголовок не буде оптимізовано правильно, ви ніколи не станете високим на Amazon SERP. Тут ви не повинні турбуватися лише про цільові ключові слова. Вам слід більше дбати про описову поведінку вашого імені. Доцільно написати про основні характеристики та характеристики вашого товару, виключаючи всю додаткову інформацію. Слід зазначити, що компанія Amazon почала виправляти та стандартизувати титул.

 • Пункти

Цей розділ переліку знаходиться прямо над заголовком. Тут ви повинні описати ключові продукти, роблячи акцент на його перевагах. Пункти - короткі речення, які коротко описують товар, що продає. Читаючи цю інформацію, покупець Amazon повинен зрозуміти, чи потрібно йому купувати товар, чи ні.

 • Опис

Опис продукту надає більш детальну інформацію, ніж кулі. Це поле служить для відповіді на всі можливі питання користувача та допоможе їм правильно прийняти рішення про покупку. Доцільно оптимізувати опис свого продукту та вставити там найрелевантніші пошукові терміни. Це позитивно вплине на рейтинг вашого продукту та збільшить продажі.

 • Бренд та виробник

Якщо ви роздрібна торгівля фірмовими товарами, які добре відомі людям, вам потрібно включити номер виробника у ваш заголовок.

 • Категорії

Результати пошуку Amazon відображаються за категоріями. Ось чому вам потрібно поставити товари під правильну категорію.

 • Пошукові терміни

Як я вже згадував вище, на Amazon існує сім основних категорій. Доцільно включити ваші цільові пошукові терміни в кожну, щоб зробити ваш список видимими на Amazon SERP. Варто зазначити, що вам потрібно уникати будь-яких повторень ключових слів, оскільки це може негативно вплинути на рекламу вашої реклами на Amazon.

 • URL-адреси

Особливу увагу слід приділяти оптимізації URL-адрес Amazon, оскільки це ідеальний спосіб визначити релевантність лістингу та пошуку. Стандартна схема URL-адреси виглядає як "keyword = ваші товари + ключове слово". "Ви можете скоротити його за допомогою спеціального онлайн-програмного забезпечення, і, нарешті, залучити до нього трафік. В результаті, Amazon визначить відвідувачів, які шукали ваші продукти для ваших цільових ключових слів.

Зробити вашу книгу добре перетворену

Зробити ваш перелік добре перетворені є важливим для високого рейтингу Amazon. Якщо у вас високий рейтинг переходів, він показує Amazon, що користувачі люблять ваші продукти, і, найімовірніше, ваша компанія з'явиться на ТОП пошуку Amazon.Наступні пункти слід зазначити, щоб підвищити коефіцієнт конверсії ваших продуктів.

 • Продаж

Найбільш ефективним фактором рейтингу на Amazon є продажі. Якщо у вас є довга і позитивна історія продажів, ви будете рангом вище на Amazon SERP. Продукти з найвищими продажами завжди розміщуються на передній сторінці Amazon, оскільки вони приносять більше доходів для Amazon.

 • Відгуки клієнтів

Ще один важливий фактор для рейтингу Amazon - це кількість та якість відгуків на продукти. Перш ніж робити покупку, користувачі зазвичай перевіряють попередні відгуки клієнтів, щоб перевірити, що інші користувачі говорять про це. Вам потрібно створити більше органічних відгуків, особливо під час надсилання нового списку. Однак переконайтеся, що ви не заохочуєте своїх клієнтів писати позитивні відгуки, оскільки це може негативно вплинути на ваші рейтинги.

 • Q'A

Я точно не знаю, як розділ питань та відповідей впливає на рейтинг продуктів, але це важливо, коли стосується лістингу завдяки своїй здатності впливати на коефіцієнт конверсії. Якщо немає чітких відповідей на запитання клієнтів, вони можуть вважати, що ви не знайомі з продуктом або що ти ледачий, щоб піклуватися про вимоги своїх клієнтів.

 • Зображення

Якість зображення вашого продукту також має вирішальне значення для рейтингу Amazon. Ви повинні надати користувачам можливість перевіряти кут кожного продукту. Ось чому переважно, щоб розмір пікселів зображення мав принаймні 1000 пікселів або вище. Крім того, переконайтеся, що у вас є додаткові фотографії вашого зображення, щоб показати всі необхідні деталі.

 • Політика ціноутворення

Якщо ви є роздрібним продавцем Amazon, ви, швидше за все, візьмете участь у ціновій війні. Користувачі, як правило, купують найдешевші продукти на ринку. Ось чому потрібно зберегти ціну конкурентоспроможною. Крім того, одним із факторів є те, чи може продавець виграти Box Buy.

 • Знизити показник відмов

Показник відмов, а також час, який користувач витрачає на вашій сторінці продукту, може вплинути на ваш коефіцієнт конверсії. Якщо покупець тривалий час залишається на вашій сторінці, це позитивно вплине на ваш коефіцієнт конверсії, і, швидше за все, Amazon покращить вашу позицію в ранзі. Ось чому ви завжди повинні відстежувати такі показники, щоб вчасно переосмислити свою стратегію Source .

December 22, 2017