Back to Question Center
0

Селектор посилань на веб-скреблер пояснюється Semalt

1 answers:

Веб-переглядачі повинні переміщатися через веб-сайти та вказати точну інформацію, яку вони хочуть витягти. Це дуже ефективний онлайн-процес, який дає користувачам можливість витягувати кілька сторінок, які використовують Ajax JavaScript. Користувачі можуть встановити цей спеціальний інструмент для видалення дуже легко, не використовуючи жодних передових технічних навичок. Веб-скребок може допомогти їм зібрати всю необхідну інформацію швидко і легко. Це найкращий безкоштовний веб-скребком Інструмент розширення Chrome, спеціально розроблений для початківців, які хочуть витягувати дані з веб-сайту без найму професіонала.

Скребкування різних даних через веб-сайт

Кожного разу, коли веб-скребчик відкриває нову сторінку з Інтернету, користувачам доведеться витягнути елемент. Після створення плану, користувачі повинні розробляти селектори. Це елементи на цільовому веб-сайті, де містяться певні дані. Користувачі можуть додавати, редагувати або видаляти селектори через панель. Користувачі можуть використовувати цей інструмент для видалення різних типів даних, таких як вміст, таблиці, зображення, номери телефонів, ціни та багато іншого. Після збирання необхідної їм інформації користувачі можуть скопіювати результати як TSV в буфер обміну та зберігати їх у папках або експортувати результати до Документів Google як Excel Spreadsheet.

Навігація за допомогою декількох рівнів

Використовуючи цей інструмент вилучення, веб-пошуки можуть здійснювати переміщення між різними категоріями та підкатегоріями та легко вибирати тексти посилань. Наприклад, вони можуть вибирати два селектори посилань: один для основних категорій, а інший для підкатегорій. Таким чином, можна переходити по різних веб-сторінках та витягувати URL-адреси.

Як обробляти видання

На сьогоднішній день на своїх веб-сайтах багато магазинів та роздрібних торговців мають кілька категорій. Користувачам потрібно вирішити, яку категорію вони хочуть використовувати. Кожна група має свій список продуктів, а також посилання на сторінки. Крім того, користувачі повинні пам'ятати, що існують деякі сторінки, доступні лише з сторінок сторінок, а не з певної категорії. Вони просто повинні почати, створивши карту сайту (план) і почати витягання предметів. Для цього їм потрібно зробити ще один селектор посилань для вибору посилань на сторінки. Користувачам потрібно пам'ятати, що коли веб-скребник відкриває певну категорію, він може збирати лише елементи з цієї конкретної сторінки. Потім він може використовувати різні можливі посилання на сторінки. Ці посилання можуть знайти більше пов'язаних даних, а також більше посилань на сторінки посилань для користувачів.

Цей інструмент для вилучення має деякі чудові можливості, і це може допомогти веб-шукачам збирати потрібні результати, щоб потім проаналізувати їх.Це простий інструмент, який не вимагає кодування, і користувачам не потрібно мати передові навички програмування. Це найкращий безкоштовний веб-скребковий розширення Chrome для непрограммістів, які хочуть витягувати дані з веб-сайту без найму професійного веб-скрепера. Вони просто повинні використовувати браузер Google Chrome для встановлення Source .

December 22, 2017