Back to Question Center
0

Ви хочете очистити веб-дані? Semalt представляє безкоштовне програмне забезпечення для вилучення веб-даних

1 answers:

Отримання інформації з веб-сайту є складною технікою, яка використовується різними компаніями. Організації, які хочуть збирати обсяги даних за певними темами, можуть скористатися такими програмами:

1. Скребок

Скребок - розширення Chrome, яке має широкий спектр функцій. Це не лише скребок даних, а й дослідник ключових слів. Це не надто складний інструмент, який може експортувати ваші дані в таблиці Google. Ваші дані будуть скопійовані та збережені в електронних таблицях завдяки OAuth, щоб зробити це можливим. Скребок відмінно підходить як для програмістів, так і для не програмістів.

2. Web Harvest

Web Harvest поставляється з різними варіантами конфігурації і є відмінною програмою для збору даних з відкритим вихідним кодом. Він написаний на Java і збирає дані з основних та розширених веб-сайтів. Web Harvest переважно націлено на веб-сторінки на основі XML або HTML.

3. Scrapy

Scrapy - ще один чудовий інструмент для видалення даних . Це повноцінна платформа для сканування з десятками функцій та параметрів. Scrappy швидко працює і отримує потрібні формати даних. Він може використовуватися лише тоді, коли ви встановили Python на своєму пристрої. Крім того, вам потрібно мати базові уявлення про цю мову програмування.

4. FMiner

FMinter - одна з найкращих і найбільш корисних інструментів для вилучення даних. У порівнянні з іншими подібними програмами, FMiner є більш надійним і має кращі функції. Він витягує дані навіть із самих складних веб-сайтів та підтримує формати JavaScript та AJAX. Він також отримує дані в форматах MySQL та Oracle залежно від ваших потреб.

5. Перехитрити

OutWit - це одна з найкрутіших і найкорисніших програм вилучення даних. Це розширення Firefox з великими властивостями вилучення даних. Outwit спрощує ваш веб-пошук і допомагає переглядати різні веб-сторінки автоматично.

6. Панель інструментів даних

Панель даних дає змогу автоматизувати процес видалення даних для зручності. Якщо ви хочете зібрати дані з різних веб-сторінок і отримати інформацію про точку, ви повинні спробувати Панель інструментів даних.

8. iMacros

Найкраща особливість iMacros полягає в тому, що вона може автоматизувати повторювані завдання. Якщо ви хочете використовувати його в Firefox або Google Chrome, iMacros підтримує всі веб-переглядачі та допомагає просувати велику кількість веб-сторінок. Крім того, він допомагає конвертувати веб-таблиці та списки в доступну інформацію.

9. Google Web Scraper

Це програма для вилучення даних на основі браузера, яка працює як Outwit та Import. іо. Web-скреблер Google призначений для вилучення даних з текстових та PDF-файлів. Ви повинні виділити потрібні дані, і цей інструмент дасть бажані копії за годину. Ви можете зберігати свої дані на Google Диску.

10. Extracty

Extracty - це порівняно нова, але все-таки дивовижна програма для зачистки, яка працює за технологією машинного навчання. Ви можете створювати API з цією програмою та сканувати весь веб-сайт протягом декількох секунд Source .

December 22, 2017