Back to Question Center
0

Semalt Presents GitHub: провідний веб-скреблер з безліччю можливостей

1 answers:

GitHub - одна з найвідоміших служб вилучення даних. Цей інструмент може очистити велику кількість веб-сторінок у зручному та масштабованому форматі. Найбільш відомий своєю технологією машинного навчання і підходить для малого та середнього бізнесу. Найбільш відмінні риси GitHub розглядаються нижче:

Масштабованість

За допомогою GitHub ви можете витягувати стільки веб-сторінок, скільки хочете, а перетворити дані в масштабований формат наприклад CSV та JSON. Ви також можете контролювати якість даних під час її очищення; GitHub уникає непотрібних посилань і швидко отримує добре структуровані дані.

Мінімізовані помилки

На відміну від інших традиційних служб збору даних , GitHub подряпає ваші дані та виправляє всі незначні та великі помилки автоматично. Він надає нам точну та безпомилкову інформацію та контролює якість даних самостійно. Ви також можете очистити PDF-файли та HTML-документи за допомогою цього інструмента.

Відновленість

GitHub найкраще відома своїм зручним інтерфейсом і завжди надійним сервісом. Це не потребує будь-якого технічного обслуговування та може використовуватися місяцями та місяцями. Ви можете вибрати з різних форматів і дозволити GitHub подряпини та експортувати дані у бажаному форматі. Це підходить для початківців, студентів, викладачів та фрілансерів.

Інформація про шейпінг з динамічних веб-сайтів

За допомогою GitHub ви можете переглянути інформацію як з простих, так і з динамічних веб-сайтів. Цей інструмент також дає змогу отримувати дані від сайтів соціальних мереж, туристичних порталів та сайтів електронної комерції без проблем. Крім того, він змінює основні коди HTML і виправляє всі незначні помилки автоматично.

Можливість керування або створення скриптів та агентів

Одна з найбільш відмінних рис GitHub полягає в тому, що вона може управляти та створювати як агенти, так і скрипти. Цей інструмент легко натискає на масове коригування та може зачепити до десяти тисяч веб-сторінок за лічені хвилини. За допомогою GitHub міграція агентів та підписки користувачів даних між системами здійснюється без проблем.

Перетворення неструктурованих даних до структурованих та доступних даних

На відміну від імпорту. io і Scrapy, GitHub перетворює неструктуровані дані на організовані, корисні та структуровані дані за кілька секунд. Цей інструмент спеціально підходить для програмістів та не програмістів. Це не тільки прискорює вашу веб-сторінку, але також індексує ваш сайт і допомагає генерувати більше потенційних клієнтів у мережі Інтернет. Дані можна експортувати у форматах XLS, XML, CSV та JSON, що полегшує роботу підприємців та підприємств.

Інтелектуальні агенти

GitHub може створювати агенти протягом декількох хвилин і не потребує навичок програмування чи кодування. Заснований на технології машинного навчання, цей інструмент автоматично закріплює результати та викрикує кілька URL-адрес одночасно. Більше того, він здатний зачекати весь сайт за лічені секунди і особливо корисний для інформаційних центрів, таких як CNN, BBC, The New York Times та The Washington Post.

Можливо, прийшов час оцінити ваші методи зносу даних і використовувати GitHub для розвитку вашого бізнесу Source .

December 22, 2017