Back to Question Center
0

Чи є інструменти дослідження ключових слів для продавців Amazon дійсно необхідними для мого власного списку товарів?

1 answers:

Насправді, кожна комерційна платформа для електронної комерції або падіння доставки (наприклад, сама Amazon, а також eBay, Alibaba, Walmart та ін.). ) насправді дуже схожі на оригінальні пошукові системи за своєю природою. Це означає, що належна стратегія оптимізації контенту є невід'ємною частиною кожного роздрібного торговельного успіху там. Таким чином, точно цілеспрямоване та поглиблене дослідження ключових слів саме те, що малює лінію між дійсно прибутковим онлайн-проектом та абсолютним невдачею бізнесу. І це означає, що використання високоякісних інструментів дослідження ключових слів, розроблених для продавців Amazon, стає надзвичайно важливою необхідністю, необхідною лише для того, щоб вижити за цим рівнем ринкової конкуренції, що є справді крихітним, - а не будь-який розкіш, як ви думаєте. Таким чином, нижче я збираюся показати вам пару хороших інструментів для ключових слів для продавців Amazon.

Всі вони є перевіреними та надійними онлайн-помічниками, які я тестував на власний список продуктів на тій же переповненій ринку - не соромтеся хоча б спробувати з наступним:

Планувальник ключових слів Google

Недарма, це старе старе дослідження ключових слів і служба керування оголошеннями є потужним інструментарієм оптимізації, який традиційно використовується львівовою часткою експертів SEO.Звичайно, Google Планувальник ключових слів не є серед тих спеціально розроблених інструментів для продавців Amazon. Тим не менш, коли мова йде про дослідження ключових слів і розуміння основних тенденцій пошуку продукту, то інструмент "Планувальник ключових слів" - це саме те, що може дати вам гарну відправну точку для початку, відповідно до того, як ви побачите загальну картину всіх потенційно вигідних та вигідних ключових слів. В ідеалі, якщо оптимізувати правильний шлях, вони повинні стати вашими ключовими ключовими цільовими ключовими словами, щоб організувати трафік з органічного пошуку до ваших списків продуктів Amazon, а отже, визначати ваші загальні дохідні бізнес-можливості.

Продавець Прайм

Коли справа доходить до виявлення найвигідніших ключових слів і обов'язкових комбінацій пошуку довгих кінців, найкращі інструменти для продавців Amazon. Тут все досить просто. І все, що вам потрібно, це просто ввести будь-яке ім'я продукту або індивідуальний номер ASIN Amazon - і ви вже закінчили, маючи список майже цінних пропозицій ключових слів, підготовлених для вас практично в найкоротші терміни.

AMZ Insight

Це ще один хороший варіант для вашого дослідження ключових слів і оптимізації списку на Amazon. AMZ Insight - це цілий набір інструментів, призначених для продавців Amazon, а точніше. Ось чому цей потенційний "інструментарій" може допомогти вам не лише в конкурентному розумінні та в довготермішкових пропозиціях ключових слів, але і в пошуку найпопулярніших пошукових запитів, оцінці їх середніх обсягів пошуку, вимірюванні кількості пов'язаних продуктів, які вже були проіндексовані певне ключове слово, оцінюючи поточний рівень конкуренції за ключовими словами, рекламу CPC та ще більше Source .

December 22, 2017