Back to Question Center
0

Semalt: Які найкращі мови програмування для очищення сайту?

1 answers:

Стрипінг веб, також відомий як видобуток даних та веб-збір, є методом вилучення дані з різних сайтів. Програмне забезпечення для веб-скребків отримує доступ до Інтернету через веб-браузер або через протокол передачі гіпертексту. Веб-скребком зазвичай реалізується за допомогою автоматизованих ботів або веб-сканерів. Вони просувають різні веб-сторінки, збирають дані та витягують їх відповідно до вимог користувачів. Зміст веб-сторінки аналізується, переформатується та виконується пошук, а дані копіюються в електронні таблиці після обробки повністю відповідно до інструкцій.

Веб-сторінка побудована з текстовими мовами розмітки, такими як HTML, Python та XHTML. Він містить велику кількість інформації та призначений для людей, а не для веб-скребків ботів. Проте різні інструменти для видалення здатні читати ці сторінки, як люди, і отримувати корисну інформацію у форматах CSV або JSON.

Чи є Python найкращою мовою веб-скребком?

Python - це, в основному, мова програмування, який пропонує "оболонку" для зчитування даних у вигляді простого тексту. Він допомагає користувачам витягати інформацію з різних веб-сторінок. Python є корисним, коли цифрові рекламодавці або програмісти вирішують зчитувати дані вручну. За допомогою цієї мови ми можемо легко ввести кодову лінію та побачити, як дані знімаються. Тим не менше, Python не є найкращою мовою веб-кошика.

Python має сотні корисних параметрів, призначених для економії нашого часу. Наприклад, він відомий серед експертів з наукових досліджень та досліджень. Пітон полегшує нам пошук корисних даних та наукових статей в Інтернеті. Але коли справа доходить до веб-скребком, Python не настільки ефективний, як C ++ і PHP. Python найкраще відома своєю вбудованою підтримкою та зберігає дані у звичайних форматах, таких як JSON і CSV.

Найкращі мови програмування для веб-скребків:

Тепер ясно, що Python не найкраща мова для веб-скребків. Замість цього багато програмістів і вчених даних віддають перевагу C ++, Node. js і PHP над Python.

вузол. js:

Це добре, коли вискакує та сканує різні сайти. Вузол. JS підходить для динамічних веб-сайтів та підтримує розповсюдження сканування в Інтернеті. Ця мова корисна для зняття даних як з основних, так і з розширених веб-сайтів.

C ++:

C ++ забезпечує чудову продуктивність та економічність. Ця мова набагато краща, ніж Python, і забезпечує якісні результати. Проте це не рекомендується підприємствам через складні коди.

PHP:

PHP - найкраща мова для веб-скребків. На відміну від Python та C ++, PHP не створює проблем при плануванні завдань та видаленні вмісту з різних веб-сайтів. Це схоже на всеохоплюючу програму та обробляє більшість веб-сканування та проектів з вилучення даних в Інтернеті. Імпортувати. Io і Kimono Labs є двома потужними інструментами для видалення даних на основі PHP. Вони мають чудові функції і можуть зачищати велику кількість веб-сторінок за годину-дві. На жаль, Beautiful Soup і Scrapy (на основі Python) не надають ніякої підтримки, як інструменти вилучення даних на базі PHP.

Тепер ясно, що всі мови програмування мають власні переваги та недоліки. PHP, однак, набагато краще, ніж Python, і є кращою мовою веб-скребків. Це забезпечує кращі можливості для користувачів і може легко обробляти великі проекти Source .

December 22, 2017