Back to Question Center
0

Знамениті веб-сайти для вилучення даних - Semalt Advice

1 answers:

Web-скребком, також відомий як веб-збірка, - це техніка, різні веб-сайти. Інструменти веб-скребком отримують доступ до веб-сторінок за допомогою протоколу передачі гіпертексту та виконують корисну інформацію відповідно до ваших інструкцій. Боти або веб-сканери використовуються для цієї мети. Вони спочатку збирають дані та зберігають його в центральній базі даних. Наступним кроком є ​​очищення значущої інформації для користувачів та експорт файлів у зручних форматах. Дослідники та маркетологи використовують веб-скребки для отримання необхідних даних. Нижче наведено кілька найбільш відомих веб-сайтів для вилучення даних:

1. Туристичні сайти:

Протягом останніх місяців галузь туризму процвітала, і зараз це один з найвідоміших і прибуткових підприємств у мережі.Ви можете легко створити туристичний портал та запропонувати дешеві місцеві та міжнародні рейси, готелі та послуги трансферу своїм клієнтам. Тим не менш, ви повинні переконатися, що угоди, які ви пропонуєте, є абсолютно точними. Для цього вам може знадобитися отримати дані з інших відомих порталів, таких як TripAdvisor та Trivago. Дані TripAdvisor були видалені багато разів, і ви можете легко розробити власний веб-сайт на основі своїх даних.

2. Дошки для роботи:

Дошка для роботи полегшує нам пошук відповідних посад, що відповідає нашим очікуванням та освіті. Коли компанія публікує роботу, потенційні кандидати подають свої резюме та профілі. Ця процедура виконується, поки відповідна компанія не знайде потрібного кандидата. Найважливіше, що робоча дошка повинна забезпечити, - це велика кількість робочих місць на екрані. Таким чином, ви можете залучити велику кількість людей і розвивати свій бізнес. Використовуйте лабораторію Kimono або імпортуйте. щоб витягувати дані з різних робочих дощок та побудувати платформу, де попит відповідає пропозиції. Після вилучення даних, ви повинні завантажити його на жорсткий диск. Також переконайтеся, що дані точні та містять коротку інформацію як про роботу шукача, так і про постачальника послуг.

3. Веб-сайти новин:

Очищення новинних статей важливе, якщо ми хочемо стежити за поточними подіями. Який найкращий спосіб отримати дані? Ви можете використовувати веб-сканер або скарбницю даних (бажано імпортувати. іо) отримувати корисну інформацію з різних інформаційних порталів. CNN, BBC і інші інформаційні точки можуть бути націлені на імпорт. Io та Kimono Labs. Після того як вміст буде вилучено, ви можете опублікувати його на своєму власному веб-сайті і, таким чином, підвищити рейтинг своїх пошукових систем. Наприклад, якщо вам потрібні новинні статті про Дональда Трампа, ви знайдете корисну інформацію в Новинах Google. Одним з основних переваг зчитування новинних сайтів є те, що ви можете зробити це за допомогою будь-якого інструменту та взагалі не потребуєте навичок програмування. Для початківців - це чудова можливість розширювати свій бізнес і очищати якісні дані Source .

December 22, 2017