Back to Question Center
0

Semalt: 5 способів поповнити свій аналіз SEO за допомогою Web-кошика

1 answers:

Інтернет наповнений порадами щодо SEO. За допомогою веб-брухту ми можемо змінити веб-сайти наших конкурентів, щоб розробити стратегії, щоб перевершити їх. Незалежно від того, слід читати тег заголовка, мета-опису або ключові слова, ви повинні використовувати правильний скребок контенту , щоб отримати роботу.

Ось 5 різних способів перемотування аналізу SEO за допомогою веб-скребків.

1. Аналіз ключових слів конкурсанта:

Ви можете легко скоблити веб-сайт свого конкурента та отримати його вміст для аналізу ключових слів. Для цього ви можете використовувати SEMRush та шукати відповідні ключові слова. SEMRush - це комплексний інструмент для видалення даних . Завдяки цьому ви можете визначити, які ключові слова використовують ваші конкуренти. Також ви можете дізнатись про його довготривалі та короткі ключові слова та покращити рейтинг вашого сайту.

2. Продуктивність сторінок:

Різні SEO-інструменти та служби орієнтовані на домени та ключові слова для кращих звань. Важливо очистити дані , щоб покращити загальну ефективність ваших веб-сторінок. Ви хочете залучити більше трафіку на свій веб-сайт або блог? Google Adwords API - чудовий інструмент, який дозволяє легко сканувати ваші веб-сторінки. Також це допомагає підвищити продуктивність вашого веб-сайту та підвищує його рейтинг.

3. Видобуток мета-даних:

Лабораторії кімоно та імпорт. Іо - два видатних веб-скребкових інструментів . Вони допомагають легко витягати метадані та індексувати наші веб-сторінки. Якщо ви хочете з'ясувати, чому ваш сайт конкурентів краще, ніж ваш, ви можете спробувати будь-який з цих інструментів і знайти відповідні ключові слова для вашого сайту. З імпортом. io та Kimono, ви можете легко витягнути мета-описи, мета-назви та мета-теги, а також підвищити ефективність свого веб-сайту.

4. Очистити веб-сайти для рейтингу сторінок:

Мета SEO - збільшити рейтинг сторінки за даними ключовими словами. Всім веб-майстрам потрібен веб-скарбник SEO , який може допомогти їм покращити загальну ефективність своїх сайтів. Після того, як ці дані повністю вискоблюються, ви можете опублікувати його в своєму власному блозі та перемістити до неї якісний трафік. Ви можете спробувати Scrapy, інструмент для вилучення даних, який викрикує інформацію з різних веб-сайтів без зміни основних ключових слів. Один із способів збільшення рейтингу - знайти те, що роблять ваші конкуренти та наслідувати свої веб-сайти.

5. Внутрішні та зовнішні посилання:

Можна стверджувати, що веб-скребком та SEO є міцні стосунки. Вам завжди потрібні внутрішні та зовнішні посилання для кращого рейтингу пошукових систем. Завдяки Getleft, ParseHub і OutWit Hub, ви можете не тільки сканувати та витягувати свої веб-сторінки, але і створювати сильні внутрішні посилання.

За допомогою інструментів веб-скребком ви можете легко визначити, скільки ключових слів використовувався ваш сайт конкурента. У вашому вмісті має бути оптимальна кількість ключових слів, що допоможе уникнути наповнення ключових слів. Крім того, ви можете скопіювати корисні дані з відео та зображень. За допомогою належного інструменту для скребків , ви можете легко витягувати інформацію з фотографій та відеокліпів, а також підвищити рівень своїх рейтингів. Одним словом, веб-скребком і SEO можуть допомогти зрозуміти, як ваш конкурент потрапляє в топ результатів пошукової системи Source .

December 22, 2017