Back to Question Center
0

Semalt: найкращий екранний скребковий сервіс для підприємств

1 answers:

Екранний скребок - це розширений сервіс, який допомагає отримувати дані з різних веб-сайтів. В основному він поставляється в двох виданнях: основні скребки екрану та професійний скребок екрану. Основний екранний скребок підходить для стартапів та фрілансерів, а професійне видання це добре для компаній та провідних брендів. Скребок екрану складається з проксі-сервера і обробляє як HTTP, так і HTTPS-запити. Він містить вбудовані сценаріювання та може використовуватися з ColdFusion, PHP та Java. Нижче наведено найвідоміші служби екранного скребка для зчитування даних .

Скребковий матеріал (розширення Chrome):

Скребок для даних - це всеосяжна і корисна програма для скребків. Вона головним чином витягує інформацію зі списків і таблиць та імпортує дані у формати XLS, JSON та CSV. Його платна версія підходить для бізнесу, і вам не потрібні навички програмування, щоб отримати вигоду від цього плагіна. Вам просто потрібно додати цей плагін до свого веб-переглядача Chrome і почати знімати дані з потрібних веб-сторінок.

Web-скреблер (розширення Firefox):

Web-скребок корисний для користувачів Firefox і дозволяє створювати мапи сайтів. За допомогою цієї служби ви можете легко сканувати ваш сайт і покращувати свої рейтинги в пошукових системах в найкоротші терміни. Просто додайте це розширення в Firefox і легко витягайте дані з динамічних веб-сайтів. Це безкоштовна програма і підходить для стартапів.

Scrapy:

Scrapy - це ще одна служба видалення скриньок, яка витягує дані з файлів PDF, веб-сайтів, приватних блоґів та зображень. Він перетворює його в бажаний формат і отримує точні результати. Вам потрібно просто виділити дані, які ви хочете видобути, і натисніть кнопку "очистити", щоб розпочати. Scrapy відомий своїм зручним інтерфейсом, і ви можете додати нові стовпці за допомогою JQuery і XPath. Ви також можете копіювати або експортувати свої дані в Документи Google і файл XSL зручно.

Octoparse:

Octoparse є найвідомішим за його зручний інтерфейс і є потужним сервісом для зняття з екрану. Він обробляє як статичні, так і динамічні сайти з файлами cookie, AJAX і JavaScript. Ви можете легко завантажувати дані на свій жорсткий диск та створювати різні завдання з подряпини одночасно. Octoparse також може обробляти сайти, захищені паролями та веб-сторінок, що опублiковані. Ви можете виконувати основні завдання за допомогою цього плагіна і отримати інформацію за допомогою Octoparse API.

Візуальний скрепер:

Візуальний скребок - це ще один чудовий сервіс з подрібнення екрана з повним інтерфейсом для натискання клавіш і використовується для збору даних з різних веб-сторінок. Ви можете легко отримати дані в режимі реального часу з потрібних веб-сайтів та експортувати вилучену інформацію у вигляді файлів CSV, JSON, SQL та XML. Він підходить для користувачів Windows і дозволяє вам очистити дані від до 40 000 веб-сторінок на день. Візуальний скребок дозволяє легко збирати інформацію з відео та зображень, а також зчитувати його відповідно до ваших вимог. Ця програма доступна як в безкоштовній, так і платній версії і підходить для підприємств та великих підприємств.

Всі ці служби збору даних на екрані забезпечують читаність та масштабованість даних і можуть одночасно виконувати ряд завдань, заощаджуючи ваш час та енергію Source .

December 22, 2017