Back to Question Center
0

Semalt: Як очистити веб-сторінку, використовуючи розширення Google Chrome

1 answers:

script - скрипт, який читає сайти та витягує корисну інформацію з Інтернету. Скребінг екрану - це остаточне рішення для отримання реальних даних з веб-сайтів та веб-сторінок у Microsoft Excel. Google Chrome Extension Scraper - це потужний інструмент для видалення екрана , який працює як на Windows, так і на Mac OS.

Чому Google Chrome Extension Scraper?

Скребок для розширення Google Chrome - це потужний інструмент для видалення екрана, який можна безкоштовно завантажити в Веб-магазині Chrome. Цей інструмент для видалення встановлений у веб-переглядачі Chrome як плагін. Плагін дозволяє блогерів та маркетологів отримувати дані з веб-сторінок, клацнувши правою кнопкою миші елемент. '' Скребок подібний '' повинен з'явитися на екрані, якщо ви клацнете правою кнопкою миші елемент.

Введення в XPaths

XPath - мова програмування, що використовується для пошуку важливої ​​інформації в структурах XML. Файл HTML є чудовим прикладом структури XML. XPath зазвичай використовується для вибору цільових вузлів. У цьому контексті, XPaths буде використовуватися для визначення тексту, який буде витягуватися на веб-сторінці. XPaths також допоможе визначити партійні імена та номери телефонів шведських депутатів.

Використання скребка Google Chrome для доступу до деталей адреси 349 шведських депутатів

За допомогою скребка Chrome, витягання інформації з веб-сторінки не просто, але й фантастично. Ви будете насолоджуватися процесом і самим способом.

На веб-сайті перелічено всі шведські члени та їх адреси. Щоб почати, клацніть правою кнопкою миші на будь-якому MP і виберіть "Scrape Similar". "На екрані має з'явитися наступне вікно.

Крок за кроком керівництво про те, як екранувати веб-сторінку з подряпинами

Якщо клацнути правою кнопкою миші на одному MP та вибрати "Inspect element", алфавітний список буде створено під "" grid_6 alpha omega Результат пошуку контейнерного кліста "класу. Для очищення цієї веб-сторінки буде використано два етапи. Крок перший передбачає вибір тегів, що містять дані MPs з XPath. Крок другий передбачає вибір конкретних частин даних, таких як партійні імена, імена та номер телефону, а також упорядкування даних у стовпцях.

Крок 1

Копіюйте глибше в структуру HTML і зберігайте елементи незмінними. Вкажіть теги, щоб визначити кількість тегів, що відповідають елементам у вашій структурі. Визначте останній тег, що складається з цільових даних. Запустіть тест XPath на структуру, натиснувши "Скребок". "

Список на 349 рядків буде відображатися на вашому екрані. 349 - загальна кількість шведських депутатів.

Крок 2

Розбити представлені дані на стовпці. Перегляньте HTML-код на веб-сторінці, яку ви використовували. У цьому випадку вилучені шматочки на даний момент виділені жовтим кольором. Вставте поля XPaths у стовпець стовпчиків стовпчиків та натисніть «Обрізати», щоб запустити плагін.

Якщо у вас є базові знання про XPaths, розуміння програмування не буде для вас жорстоким завданням. Вищевказані кроки допоможуть вам просканувати веб-сторінку. Якщо ви працюєте над видаленням декількох веб-сторінок, вам потрібно мати навички програмування Source .

December 22, 2017