Back to Question Center
0

Semalt пояснює, як вискакувати дані за допомогою інструмента "Скребок екрану"

1 answers:

Web-скребком є ​​відомим терміном у світі програмування. Це дозволяє нам збирати корисні дані з різних джерел та сприяти розвитку нашого бізнесу. Протягом багатьох років веб-скреперів були використані для отримання інформації з різних веб-сторінок, каталогів статей, онлайнових форумів, туристичних порталів, інформаційних центрів та веб-сайтів для покупок. Скребок екрану є порівняно новим інструментом, і вам не потрібні навички програмування, щоб отримати вигоду від нього. Цей інструмент відмінно підходить як для підприємств, так і для фрілансерів, оскільки це може зробити роботу легшою і швидшою. Нижче наведено основні функції інструмента "Скребок екрану".

1. Порівняння цін легко

За допомогою інструмента Screen Scraping ви можете легко порівнювати ціни на різних веб-сайтах покупок, таких як Amazon та eBay.Він також збирає, організовує та контролює якість ваших даних під час його вилучення. Крім того, цей інструмент редагує та виправляє всі незначні проблеми та допомагає вам отримувати доступ до інформації про ціни різних продуктів.

2. Скрапси сайтів соціальних мереж

Програмісти та розробники часто скаржаться на те, що звичайний екран інструментів для видалення не може витягувати інформацію з сайтів соціальних мереж. На відміну від тих програм, що відскакують, інструмент Screen Scraping витягує корисні дані з Facebook і Twitter і організовує його в масштабованому форматі.

3. Робить онлайн-дослідження легко

Цей інструмент відмінно підходить для дослідників, вчителів та студентів, тому що він легко відскакує дані від онлайн-журналів та електронних книг. Ви можете переглянути вміст різних навчальних веб-сайтів та опублікувати їх як власний. Але ви повинні будете дбати про закони про авторські права та торгові марки, витягуючи дані з онлайнового джерела. Загалом, цей інструмент допомагає студентам отримувати та систематизувати інформацію з різних сайтів. Це допомагає їм підготувати точні завдання та виконувати до десяти тисяч веб-сторінок за годину.

4. Потужний веб-сканер:

Скраб екрану - це просунутий інструмент для індексації різних веб-сторінок. Це дозволяє нам запускати кілька сканерів одночасно, і нам не потрібно стежити за тим, що відбувається у фоновому режимі. Ми б виділили дані, і цей інструмент зберігатиме зняті дані у власній базі даних. Крім того, ви можете використовувати його для сканування різних складних веб-сторінок і тим самим покращити ефективність вашого веб-сайту. Інструмент Screen Scraping чудово підходить для веб-майстрів і допомагає їм покращити рейтинг пошукових систем на своїх сайтах та блогах.

Скребок даних за допомогою інструмента Screen Scraper:

Для зручності, ось покроковий опис того, як розпочати веб-скребком за допомогою цього чудового інструменту:

Крок 1: На вкладці "Дизайн" клацніть інструмент "Скраб екрану". Цей інструмент буде виявляти кожен окремий елемент зі своїми унікальними значеннями.

Крок 2: Важливо вибрати метод видалення та формат ваших даних. Зазвичай інструмент "Захист екрана" представляє дані у форматах CSV та JSON.

Крок 3: Натисніть кнопку "Продовжити", щоб почати скребком. Цей інструмент спочатку збиратиме для вас інформацію, організовуватиме та очистить його у бажаному форматі. Не забувайте завантажувати зняті дані на жорсткий диск для використання в автономному режимі Source .

December 22, 2017