Back to Question Center
0

Semalt Review: чудова екранна зачистка сервісу

1 answers:

Web2DB - це потужний та корисний інструмент для вилучення та видалення даних. Він працює як будівельник бази даних і дозволяє ми легко вивозити інформацію різних веб-сайтів. Це веб-скреблер збирає неструктуровану інформацію з веб-сайтів та HTML-сторінок, а також правильно організує та структурує її. Вам просто потрібно сказати, що ви хочете шукати, і як ви хочете форматувати свої дані, і Web2DB виконає своє завдання відповідно до інструкцій. Дані можуть бути збережені в форматах MySQL, CSV, Access і Excel. Web2DB має безліч функцій, що робить його найкращим варіантом для веб-майстрів, підприємств, бізнесменів, програмістів та кодерів.Деякі його відмітні риси обговорюються нижче.

1. Як редактор проекту:

Web2DB працює як потужний і дивовижний редактор проекту. Проектування веб-скребків проектів нелегко, поки не буде достатньо навичок програмування. Але з Web2DB вам не потрібно бути професійним програмістом або кодером, оскільки ви можете виконувати свої завдання без цього. Цей інструмент збиратиме, редагує, видобуде або витягує ваші дані. Крім того, він допомагає розробляти різні шаблони даних, які чудово працюють, навіть коли змінюється макет сторінки. Всі ваші редагування і вилучення пов'язані проекти виконуються всього за кілька кліків.

2. Легко зафіксувати повну структуру вмісту:

Ви можете налаштувати Web2DB для завантаження всього веб-сайту або деяких його сторінок. Він легко захоплює всю структуру вмісту, надаючи йому чудову форму. Ви можете налаштувати кілька веб-сторінок або всього сайту відповідно до ваших вимог, але якість вмісту взагалі не порушується. Цей інструмент підходить для гігантських сайтів, таких як Amazon, eBay, PayPal та інші. Web2DB має різні розширені функції та допомагає нам оптимізувати продуктивність веб-скребків. Це надійний і всеосяжний інструмент.

3. Надіслати веб-форми:

Використовуючи Web2DB, ви можете надіслати веб-форми, зокрема, форми пошуку та форми онлайн-бронювання без будь-яких питань. Форми можна подавати для всіх вхідних значень, а отримані дані отримуються у форматі CSV. Ви також можете створювати дані на основі ключових слів, використовуючи цю програму, і надіслати свій сайт пошуковим системам для кращого індексації та сканування.

4. Обмін динамічними веб-сайтами:

Інша відмітна особливість Web2DB полягає в тому, що вона може мати справу як з базовими, так і з динамічними веб-сайтами. Найбільш примітивні програми для видалення не можуть витягнути читаний вміст з високодинамичних веб-сайтів. Навіть професійні веб-скребки мають проблеми збирання даних з веб-сайтів AJAX, але Web2DB полегшує вилучення даних з динамічних сайтів. Ви повинні мати на увазі, що дані сайтів AJAX забиратимуть деякий час.

5. Підтримка різних форматів:

Web2DB може експортувати ваші витягнуті дані в Excel, Oracle, OleDB, MySQL, CSV, XML і Excel. Ви також можете використовувати сценарії експорту для налаштування експорту даних, якщо ви володієте основними навичками програмування. Web2DB також може експортувати інформацію в Excel 2003 та Excel 2007, а також допомагає вам в повному обсязі вставляти зображення у свої дані. Цей інструмент також забезпечує захист від спаму , забезпечуючи вашу безпеку та конфіденційність в Інтернеті Source .

December 22, 2017