Back to Question Center
0

Semalt Expert визначає параметри для очищення HTML

1 answers:

Існує більше інформації в Інтернеті, ніж будь-яка людина може поглинати протягом усього життя. Веб-сайти створюються за допомогою HTML, і кожна веб-сторінка структурована з певними кодами. Різні динамічні веб-сайти не надають дані у форматах CSV та JSON, і нам важко правильно витягти інформацію. Якщо ви хочете витягнути дані з HTML-документів, найбільш підходящими є такі методи.

LXML:

LXML - це велика бібліотека, створена для синтаксичного аналізу документів HTML та XML. Він може обробляти велику кількість тегів, HTML-документів і отримувати бажані результати за лічені хвилини. Ми просто повинні надіслати запити на свій вже вбудований модуль urllib2, який є найвідомішим за його читабельність та точні результати.

Прекрасний суп:

Прекрасний суп - це бібліотека Python, призначена для швидких проектів, таких як вилучення даних та видобуток контенту. Він автоматично перетворює вхідні документи на Unicode і вихідні документи на UTF. Вам не потрібні навички програмування, але базові знання кодів HTML дозволять заощадити ваш час та енергію. Красивий Суп аналізує будь-який документ і виконує обробку дерева для своїх користувачів. Цінні дані, які заблоковані на слабо розробленому сайті, можуть бути зняті за допомогою цієї опції. Крім того, Beautiful Soup виконує велику кількість завдань сканування протягом декількох хвилин і отримує дані з HTML-документів. Ліцензується MIT і працює як на Python 2, так і на Python 3.

Scrapy:

Scrapy - це відома платформа з відкритим вихідним кодом для видалення даних з різних веб-сторінок. Це найвідоміший за його вбудований механізм та комплексні функції. Завдяки Scrapy ви можете легко витягати дані з великої кількості сайтів і не потребують спеціальних навичок кодування. Він імпортує ваші дані у формат Google Диска, JSON та CSV, а також заощаджує багато часу. Scrapy є гарною альтернативою імпорту. Io та Kimono Labs.

PHP Simple HTML DOM Parser:

PHP Простий HTML DOM Parser - відмінна утиліта для програмістів і розробників. Він поєднує в собі функції JavaScript і Beautiful Soup і може обробляти велику кількість веб-скребків проектів одночасно. Ви можете обдирати дані з документів HTML за допомогою цієї методики.

Web-Harvest:

Інтернет-збірка - це веб-скарбницька служба з відкритим кодом, написана на Java. Він збирає, організовує та видаляє дані з потрібних веб-сторінок. Веб-збірка використовує встановлені методи та технології маніпулювання XML, такі як регулярні вирази, XSLT і XQuery. Вона фокусується на веб-сайтах на основі HTML та XML, а також відсканує їхні дані без шкоди для якості. Інтернет-збірка може обробляти велику кількість веб-сторінок протягом години і доповнюється власними бібліотеками Java. Ця послуга широко відома своїми корисними функціями та чудовими можливостями для вилучення.

Jericho HTML Parser:

Jericho HTML Parser - це бібліотека Java, яка дозволяє аналізувати та обробляти частини HTML-файлу. Це комплексний варіант, і вперше був запущений в 2014 році Eclipse Public. Ви можете використовувати аналізатор Jericho HTML у комерційних та некомерційних цілях Source .

png
December 22, 2017