Back to Question Center
0

Які основні чинники, що визначають здорові дослідження ключових слів на Amazon?

1 answers:

Я вважаю, що повнофункціональне дослідження ключових слів на Amazon визначається, в основному, факторами релевантності ключових слів (наскільки він точно відповідає пошуковому запиту користувача), а також поточного рівня конкуренції за рейтингом (наскільки важко буде оцінити рейтинг). Це може здатися неважливо, але головна мета аналізу ключових слів на Amazon полягає в тому, щоб знайти потенційно виграних, але все ще не надто популярних пошукових термінів пошуку продуктів і довгих комбінацій, які використовують живі покупці, що купують там. Але як зробити легкий рейтинг вгору, щоб онлайн-видимість вашого списку продуктів зростало, як пекло?

Є кілька способів для вас:

  • Запуск активного дослідження ключових слів, використовуючи опцію автоматичного заповнення Amazon. Таким чином, ви можете не тільки миттєво отримати загальну картину найефективніших комбінацій ключових слів, пов'язаних із категорією продукту або певним елементом окремо, але зрозуміти, які ключові слова, які використовують місцеві покупці, більше схильні брати на пошук продукту під час показу Автоматичні варіанти пропозиції за алгоритмом Amazon.
  • Визначення найбільш недооцінених ключових слів. Я маю на увазі ці пошукові терміни з значно високим обсягом пошуку, але все ще відносно низькою конкуренцією. Ось чому, напевно, все ще існує недостатня кількість пов'язаних продуктів, які зараз проіндексовані для цього конкретного ключового слова. У результаті ці недооцінені, але все ще повноцінні пошукові терміни та довготривалі комбінації можуть розумно стати вашим першим номером для дослідження ключових слів на Amazon.
  • Розміщення популярних ключових слів, які наразі набувають популярності. Взагалі, найважливіші ключові слова наразі не дуже конкурентоспроможні. Але останні останні прибутки в обсязі пошуку (наприклад, протягом минулого місяця) роблять їх безумовно варто розглядати як одне з перших обов'язкових завдань вашого дослідження ключових слів на Amazon.

Поряд з вигідними ключовими словами та комбінаціями пошуку довгих кінців продуктів, важливими факторами є також власний список торгових списків та їх оптимізація.Я маю на увазі, що для вас є корисний басейн ключових слів. Але отримання покупки без належної схеми оптимізації опису продукту неминуче призведе до вбивства вашої електронної комерції з часом. Саме тому ви повинні переконатися, що ніщо не обмежує вплив вашої реклами на пошук в Інтернеті. Таким чином, я рекомендую провести подвійну перевірку наступних факторів, що визначають успішну індексування ключових слів на Amazon:

  • Опис продукту має бути написаний десь приблизно 250 слів, для яких буде доданий список із п'яти Пункти пункту, кожен повністю наочний і все ще чистий і лаконічний.
  • Зображення продуктів також дуже важливі. І не тільки, щоб спрямувати ваших відвідувачів на остаточне прийняття рішень, щоб купувати з вами, але для цілей ранжування пошуку, а також. Річ у тім, що Amazon визнає набір підтримуваного візуального вмісту не менш важливим фактором, що визначає якість вашого списку товарів Source .
December 22, 2017