Back to Question Center
0

Як знайти ключові слова з високим пошуковим записом для оптимізації списку Amazon?

1 answers:

Якщо у вас є життєздатний продукт для продажу на Amazon, то також маєте хорошу стратегію роздрібної торгівлі. Ви повинні зробити потенційним клієнтам точно купувати ваші продукти, а не конкурувати з вашою ринковою нішею. На нижній частині вашої кампанії оптимізації потрібно провести комплексне дослідження ключових слів. Для цього правильно ви можете найняти експерта в області оптимізації Amazon або використовувати спеціальне програмне забезпечення для дослідження ключових слів. Необхідно одночасно знайти всі націлені пошукові терміни, а не повернутися до цієї теми в майбутньому. Забудь про деякі ключових ключових словах може призвести до грошей, а нові можливості втратять. Ключові слова, які мають високий обсяг пошуку на Amazon, допоможуть вам стати кращими, ніж ваші конкуренти, і збільшити продажі.

У цій статті ми поговоримо про деякі практичні прийоми, щоб зробити всебічне дослідження ключових слів і покращити видимість вашого списку на пошуках Amazon.Крім того, ми обговоримо найкращі інструменти дослідження ключових слів, які будуть служити додатковою допомогою у процесі оптимізації вашого списку Amazon.

Дослідження ключових слів Amazon

Дослідження ключових слів є невід'ємною частиною оптимізації списку продуктів Amazon.Це тягне за собою пошук усіх релевантних та цільових пошукових термінів для певного продукту. Високоякісні пошукові терміни - це слова, які ваш потенційний клієнт може використати для пошуку вашого продукту на сторінці результатів пошуку Amazon.

Професійне дослідження ключових слів має включати таку діяльність, як аналіз ринкової ніші, маркетинговий аудит та конкурсний аналіз. Крім того, вам потрібно провести аналіз поведінки покупця, щоб зрозуміти, що вони шукають у більшості випадків.

Як правило, практично неможливо зібрати всю цю інформацію вручну. Саме тому більшість інтернет-продавців, як правило, використовують онлайн-програмне забезпечення.

Я рекомендую використовувати наступні інструменти, оскільки вони можуть надати точніші дані:

  • Google Keyword Planner

Найпоширенішим інструментом для дослідження ключових слів є Google Keyword Planner. Ви можете використовувати дані, надані цим інструментом, як проксі для оптимізації вмісту Amazon. Проте ви повинні знати, що система рейтингу Amazon дещо відрізняється від Google. Тому ключові слова, які ви отримаєте за допомогою цього інструмента, будуть неточними. Вам потрібно застосувати деякі фільтри Amazon, щоб отримати зображення типів і кількості пошуків, які проводяться для продуктів на Amazon.

  • SEO Чат Ключове слово Suggest Tool

Це перший номер інструменту для пошуку ключових слів в Інтернеті. Він надає автозагальні дані для Amazon, Google, YouTube і Bing. Це дуже зручно, якщо ви хочете порівняти різницю в тому, як ваші потенційні клієнти шукають в різних пошукових системах.

Цей інструмент може автозавантажити додаткові довгі пошукові терміни, додавши ключове слово, яке ви ввели у своїй системі. Коли ви вибираєте всі запропоновані результати та клацніть на кнопці пропозицій, інструмент виконує всі пропозиції щодо ключових слів через вікно пошуку Amazon. Це дослідження буде надавати більш конкретні autosuggest фраз.

  • Амазонський аналізатор нішей

Якщо ви новачок в Amazon і хочете вирішити, яка ніша на ринку найбільш підходить для ваших потреб бізнесу, Amazon Niche Аналізатор - це те, що вам потрібно. Це допомагає визначити, які продукти ви можете продати і за якою ціною. Крім того, використовуючи цей інструмент, ви можете оцінити, скільки грошей ви отримаєте від нього.

Крім того, цей інструмент допоможе вам відстежувати стратегію свого конкурента та позиції на позиції. Ви можете визначити свою стратегію ціноутворення, контролювати використання ключових слів та оцінити прибуток від продажів.

  • Semrush

Semrush - це програма оптимізації професії, яка використовується для численних цілей оптимізації, включаючи дослідження ключових слів. Цей інструмент може надати вам найбільш релевантні та цілеспрямовані пошукові терміни всього за кілька хвилин. Крім того, він показує ключові слова вашого конкурента та їх рейтинг за ними. Все, що вам потрібно, - скопіювати URL-адресу вашого списку учасника, а інструмент Semrush забезпечить вас кожним ключовим словом, за яким вони оцінюють.

Як дослідження ключових слів може збільшити обсяги продажів на Amazon?

Ваші продукти Amazon будуть відображатися на сторінці результатів пошуку, якщо ваші списки містять усі ключові слова, які клієнт ввів у пошуковий запит. Якщо ви пропустили щонайменше одне слово, то ваш продукт не має шанс з'явитися в результатах пошуку, а потім ви будете втрачати цю продажу.

Основною метою дослідження ключових слів є складання списку всіх пошукових термінів, які мають відношення до певного продукту. Якщо ви можете стратегічно включити ключове слово Amazon у високий обсяг пошуку у тексті вашого списку продуктів, дослідження за ключовими словами призведе до того, що більше клієнтів побачать ваш продукт, натиснуть на нього і, нарешті, стануть вашими клієнтами-платниками.

Як знайти високий обсяг пошукових термінів для ваших продуктів Amazon?

Перша осень, я хотів би відзначити, що вам потрібно бути систематичним, коли проводять дослідження ключових слів для вашої продукції. Це допоможе вам бути точним і не втрачати будь-яку важливу інформацію. Групування ключових слів у різні категорії дозволить вам бути систематичним і ретельним. Ці ключові слова можуть бути основними та додатковими. Основними ключовими словами є ті, які поширюють основний продукт. Це можуть бути описові пошукові терміни, які ідентифікують продукт і вимагають його основних функцій. Вторинні ключові слова є більш загальними пошуковими термінами, які можна використовувати при пошуку основних ключових слів. Це може бути застосоване до слів, які стосуються певної цільової групи, типу людини, типу використання або інших характеристик продукту.

Таким чином, для того, щоб зробити результати дослідження ключових слів, потрібно розділити всі запропоновані пошукові терміни на дві основні категорії - початкові та вторинні. З часом це допоможе вам розробити найбільш релевантні комбінації пошуків, які можуть підвищити рейтинг Amazon Source .

December 22, 2017