Back to Question Center
0

Ознайомтеся з найвідомішими інструментами видобування вмісту та інструментами видалення веб-даних, які заощадять час - Semalt Review

1 answers:

Інструменти для веб-скребків призначені для збору важливої ​​інформації з веб-сайтів. Вони виконують свої функції на Java, C ++, Python, Ruby, а також на інших мовах програмування. Деякі веб-скребкові та сервісні служби вмісту достатньо прохолодні, щоб отримати точні дані без помилок протягом декількох секунд. Деякі з найбільш неймовірних додатків були обговорені нижче:

1. Screen Scraper

Це один з найкращих і найвідоміших інструментів контенту в мережі. Screen Scraper вирішує багато завдань, пов'язаних з точною вилученням даних та навігацією. Ви можете використовувати цей інструмент лише тоді, коли у вас є достатня токенізація або навички програмування. Запуск програмного забезпечення - це простота. Вам просто потрібно завантажити та активувати його, додати свій проксі-сервер і почати записувати список дій. Цей інструмент створює різні шаблони видобування за допомогою кодів і працює як з JavaScript, так і з HTML. Найкраща функція Screen Scraper полягає в тому, що вона проста у використанні і може бути випробувана з вашою платформою Citrix зручно. В основному ця служба допомагає нам писати прості скрипти і дозволяє нам завантажувати вилучену інформацію у форматах тексту, Excel та CSV.

2. Імпортувати. Io

Це один з найкорисніших і неймовірних послуг з вилучення даних, що заощадить наш час. Імпортувати. Io - це всеосяжне безкоштовне додаток для настільних комп'ютерів, яке допомагає очистити корисні дані від необмеженої кількості сайтів і блогів. Ця служба розглядає наші веб-сторінки як потенційного джерела даних для створення API. Таким чином, він економить наш час і підходить для бізнесу та великих підприємств. Імпортувати. io не обробляє сторінки, які ви обробляли раніше. Єдиний недолік імпорту. Io полягає в тому, що він не може переміщатися з одного сайту в інший. Це означає, що вам доведеться вставляти URL-адреси, якими ви хочете витягнути дані вручну.

3. Uipath

Це оновлена ​​служба зняття даних. Uipath спеціалізується на знятті даних та видобутку контенту для своїх користувачів. Він може одночасно виконувати декілька завдань і підходить як для програмістів, так і для некодерних програвачів. Крім того, ця програма має чудові функції навігації по сторінках і може очистити ваші PDF-файли, отримувати бажані результати та заощадити час на вилученні даних. Вам просто потрібно відкрити майстер, згадати URL-адресу, яку ви хочете зняти дані, і Uipath розпочне виконувати свою функцію. Ця програма легко копає через спалах і отримує читаність і масштабованість даних протягом декількох хвилин. Ви можете отримувати точні CSV та Excel документи. Будучи преміальною програмою, Uipath не підходить для стартапів, оскільки це трохи дорожче.

4. Лабораторії "Кімоно"

"Лабораторія" Кімоно "- це перший вибір програмістів, журналістів, фрілансерів, веб-майстрів, підприємств та нетехнічних осіб. Він одночасно виконує декілька завдань з обробки даних і вилучення вмісту. Цей інструмент підтримує функцію вилучення з реальних даних, яка дозволяє переглядати або контролювати якість даних під час її видалення. Також, Kimono Labs сумісна практично з усіма веб-переглядачами та операційними системами. Він не пропонує жодної навігаційної сторінки, і вам доведеться витратити деякий час на підготовку лабораторій Kimono до того, як дані будуть витягнуті у потрібних форматах Source .

December 22, 2017