Back to Question Center
0

Чи можете ви допомогти мені вибрати правильний ключ відстеження Amazon, щоб взяти на себе ініціативу над ринком?

1 answers:

Незалежно від галузі чи категорії товарів, які ви продаєте, ви маєте оптимізувати свої сторінки продукту, щоб мати більше шансів успішно завершити збільшення кількості торгових угод. Незважаючи на те, що компанія Amazon - це, мабуть, провідна у світі роздрібна торгівля електронною комерцією та доставкою, у вас вже є надто багато, щоб занадто багато спостерігати, і надто багато для того, щоб там покращитись.Отже, як управляти всім тим часом, а іноді і трудомісткими вчинками? Ось саме тоді, коли в пошукових системах Amazon відслідковується ключове слово та інструменти конкурентного дослідження.

Звичайно, не існує кінцевого програмного забезпечення чи онлайнової структури, щоб зробити все для вас самостійним способом. Але наступні інструменти відстеження ключових слів Amazon і корисні допоміжні програми можуть зробити все набагато простіше. Принаймні ті, що стосуються поглибленого дослідження ключових слів і цінне конкурентне розуміння, настільки важливе для того, щоб вижити на цьому дійсно защемленому та високо конкурентному ринку.

Top 3 Інструменти для відстеження ключових слів Amazon

Google Keyword Planner

Серйозно, я рекомендую взяти цей старий старий інструмент дослідження ключових слів у світі Пошуковий гігант як ідеальне рішення для роботи з кикстартами, щоб продовжувати всебічне дослідження ключових слів з самого початку. Я маю на увазі, що, незважаючи на те, що цей інструментарій за замовчуванням спеціально не призначений для продажу на Amazon, він все ще надзвичайно корисний для отримання загальної картини потенційно виграшних комбінацій пошуків, якими користуються реальні покупці по всьому світу, а також мають базові уявлення про відносні обсяги пошуку і поточний рівень конкуренції, особливо для вашої точно цільової довготермінових ключових фраз.

Зауважте, однак, що Планувальник ключових слів Google - це лише перший крок на шляху до лідерства над ринком. Це означає, що пізніше вам доведеться вибрати свій власний відомий інструмент відстеження ключових слів Amazon за будь-яких обставин - просто, щоб уникати введення в оману з досить скошеним набором даних, витягнутими із забагато різних джерел, що не обов'язково мають сильний намір покупки.

FreshKey

Незважаючи на те, що наступний інструмент для відстеження ключових слів Amazon не доступний безкоштовно (він коштує приблизно 20 доларів на місяць) , напевно. Інструмент FreshKey для пропозицій ключових слів може стати чудовим місцем, щоб нарешті приступити до більш цілеспрямованих варіантів ключових слів, корисних та далекосяжних варіантів, ключових слів із довгим хвостом LSI, а також дуже зручною категоризації - далеко виходять за рамки оригінальної концепції Search Engine Optimization. Замість того, щоб обмежувати себе лише одним основним інструментом або знімати гроші на будь-які просунуті та, відповідно, оплачені варіанти, я рекомендую спробувати FreshKey як майже необмежене джерело переможних ключових слів і дуже корисну річ, коли справа доходить до усунення потенційно негативних пошукових термінів, які можуть а також підірвати свій рейтинг потенціалу на Amazon.

Soovle

Останній інструмент для відстеження ключових слів Amazon на сьогоднішній день - Soovle, безкоштовне та просте у використанні рішення, необхідне для постійного оновлення списку продуктів, не витрачаючи забагато часу на ручних дослідженнях. Дослідіть найчастіше шукані запити на товари, що використовуються живими покупцями, що здійснюють щоденні покупки не лише з Amazon, але й на інших популярних платформах електронної комерції, таких як eBay або Alibaba Store. Більше того - цей онлайн-помічник може показувати свої найсильніші сторони, особливо коли мова йде про мозковий штурм величезної кількості перспективних варіантів ключових слів і експерименті з найпопулярнішими комбінаціями пошуку, що використовуються живими користувачами в кількох великих пошукових системах Source .

December 22, 2017