Back to Question Center
0

Чи можна створювати постійні зворотні посилання безкоштовно?

1 answers:

Якщо ви читаєте цю статтю, то, швидше за все, ви хочете створити більше трафіку для вашого веб-джерела, блогу, статті тощо.Ця стаття спеціально розроблена для тих, хто хоче отримати постійні зворотні посилання, не витрачаючи жодних відсотків. Тим не менш, ви повинні знати, що отримання високоякісних зворотних зв'язків для PR безкоштовно, займе терпіння та важку роботу. Якщо ви могли б отримати релевантні та високі рекламні зворотні посилання без будь-яких зусиль, то вам не потрібен цей вміст, чи не так?

Давайте спочатку скажемо деякі слова про зворотні посилання та їх значення для генерації трафіку. Загалом, зворотні посилання - це те, що відбувається, коли один веб-джерело посилається на інший. Він працює досить просто. Перш за все, боти Google аналізують джерело, де розміщується вхідний зв'язок. Вони оцінюють актуальність та якість контенту, заснованого на цьому джерелі. Крім того, пошукові системи звертають увагу на сторінку PageAuthority та PageRank, а також на кількість та якість вхідного трафіку. Після цього дослідження пошукові сканери швидко поглянуть на пов'язаний веб-джерело, щоб переконатися, що посилання є релевантним та надійним. Припускаючи ці дані, Google робить нотатку, щоб збільшити зв'язаний веб-сайт, коли наступного разу він проскакує навколо нього.

Ось чому більша кількість зворотних зв'язків означає більше трафіку, а згодом і вищий рейтинг веб-сайту. У своєму терміні трафік означає нових клієнтів, які принесуть гроші для вашого бізнесу в Інтернеті. Отже, ми можемо сказати, що зворотні посилання надають вам гроші та високу рентабельність інвестицій.

Чи розумно купувати постійні зворотні посилання?

Багато веб-майстрів вирішили купити зворотні посилання, щоб прискорити процес вдосконалення бренда. Тим не менш, ви повинні бути експертом у цьому, щоб купувати саме ті зворотні посилання, які можуть принести користь вашому сайту. В іншому випадку ви не зможете повернутись і навіть погіршити ситуацію.

В Інтернеті є багато шахрайських спеціалістів з SEO, які обіцяють побудувати так звані "високі PR" або "високі значення" зворотні посилання. Купуючи такі посилання, ви просто витрачаєте свої гроші. Тому, що навіть якщо зворотні посилання з веб-джерела з високим рейтингом сторінки, це означає нічого, якщо вони не є релевантними для вашого сайту. Крім того, Google може легко виявити придбані посилання та покарати як покупця, так і продавця.

Не викликає сумніву, що деякі служби отримають ваші посилання від дуже високої якості. Вони можуть створити якнайбільше зворотних зв'язків з вами, як вам дозволено платити. Однак є одне цікаве явище, як тільки ви припините платити за свої послуги, посилання, які були побудовані на ваш сайт, буде видалено.Саме тому платні зворотні посилання - це не найкращий спосіб отримати трафік з пошукових систем.

Які інші способи отримати постійні посилання?

Ви можете створювати зворотні посилання самостійно, встановлювати хороші ділові відносини з веб-джерелами, пов'язаними з нішею. Або якщо ви поспішаєте, ви можете найняти повний робочий день співробітників SEO, щоб побудувати зворотні посилання на правильному шляху. Це коштуватиме вам набагато більше, ніж ці зворотні посилання, які ви можете переглядати на інших сайтах, але вони будуть тримати ваш веб-сайт на першій сторінці SERP набагато довше Source .

December 22, 2017