Back to Question Center
0

Semalt Експерт пропонує інструменти для вилучення веб-сторінок

1 answers:

Чи потрібно створити веб-сайт або потрібно завантажувати свої RSS-канали з точністю, корисними та достовірними даними, ви можете скористатись різноманітними програмами збору даних та вилучення даних.

Якщо ви хочете регулярно отримувати дані про продукт з веб-сайту, ви повинні вибрати Mozenda. І якщо вам потрібно почесати різні туристичні портали, сайти соціальних мереж та новинні магазини, то Uipath і Kimono - найкращі для вас.

За допомогою цих 3 інструментів ви можете автоматизувати форми заповнення проектів і можете проводити дослідження в Інтернеті.

1. Кімоно

Кімоно є відомим додатком для вилучення веб-даних та видалення екрану. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче жити своїм бізнесом із живими даними, і вам не потрібні навички кодування, щоб отримати вигоду від кімоно. Це може заощадити ваш час і заповнити ваш веб-сайт з розбиванням даних. Вам просто потрібно завантажити та встановити цей інструмент, виділити елементи сторінки та навести кілька прикладів, щоб компанія Kimono змогла правильно виконувати свої функції. Це безкоштовна програма з різними функціями і підходить для підприємств та фрілансерів. Kimono міститиме ваші дані у форматах JSON і CSV і створює API для ваших веб-сторінок, зберігаючи їх у своїй базі даних для подальшого використання. Це не вимагає навігації по сторінках і прискорює роботу з вилучення даних.

2. Mozenda

Мозенда - це безкоштовна програма для настільних комп'ютерів і програма очищення екрану. Це допомагає нам очистити всі дані від необмежених веб-сторінок. Ця служба розглядатиме всі веб-сторінки як потенційний джерело даних, і вам не потрібні навички програмування, щоб отримати користь від Mozenda.Це було рекомендовано великою кількістю програмістів та експертів з SEO. Вам просто потрібно надіслати свої веб-сторінки і дозволити Mozenda виконувати свої завдання. Ви можете легко отримати доступ до API Mozenda і отримати точні відомості. Це допоможе нам пройти через процес очищення екрана за допомогою скріншотів і може обробляти сотні тисяч веб-сторінок протягом години. Ця програма проста у використанні і не вимагає ніяких технічних навичок на всіх. Іноді Мозенда може очистити дані та обробляти сторінки веб-сторінок до 24 годин, і це єдиний недолік цього інструмента.

3. Uipath

Uipath спеціалізується на створенні різних веб-сторінок і обробці багатьох веб-сайтів для користувачів. Це один з найнадійніших і найкращих програм збору та видалення даних. Це ідеально підходить як для програмістів, так і для веб-розробників, і може легко перевершити всі виклики даних, такі як навігація по сторінках. Це скреб'є не лише ваші веб-сторінки, але і різні PDF-файли. Вам просто потрібно відкрити цей майстер веб-скребків і виділити інформацію, яку вам потрібно скоблити. Упіат буде очищати тисячі веб-сторінок протягом години, надаючи точні та оновлені дані у відповідних стовпцях Source .

December 22, 2017