Back to Question Center
0

Чи можете ви показати мені, як рейтинги Google співвідносяться з моєю базою даних зворотних посилань?

1 answers:

За останнє десятиліття левова частка власників сайтів та веб-майстрів породила величезні маси спамових і хитрих зворотних зв'язків - все це заради вищого рейтингу позицій у виданнях Google. Як результат, близько п'яти років тому основна пошукова система випустила свій перший оновлений алгоритм "Пінгвін" - початок покарання та деіндерації декількох PBN-груп (приватних блог-мереж), автоматизованих ферм, що зв'язують зв'язок, зв'язкові колеса (біржі), а також підвищення червоний прапор з гостьовим блогінгом для цілей побудови посилання. Ось чому навіть невелике відхилення від основних принципів Google щодо нерелевантних, спамових або маніпулятивних зворотних зв'язків тепер може закинути ваш веб-сайт або блог у рейтингу пенітенціарної установи.

Google повідомляє про хороші посилання з поганих

Перше, що свідчить про тісну кореляцію між вашою базою даних зворотних посилань та фактичною позицією рейтингу в Google, є те, що Сучасний світ Інтернету буквально переповнений посиланнями. Мільяди з них генеруються онлайн-роботами. Деякі з них створені для масового продажу або призначені для індивідуально підібраних біржових угод. У той же час, деякі посилання можуть бути чудово налаштовані, щоб виглядати максимально натурально, решта - це ті стародавні редакційні посилання. Отже, основною проблемою для Google є вивчення бази даних зворотних посилань кожного веб-сайту або блогу - щоб зрозуміти, хто грає в чесній грі і насправді заслуговує на те, що цей рейтинг високий.

База даних зворотних посилань та реальні дії

Фактично, коли основні пошукові машини, такі як Google, бачать посилання, що показує шлях до вашого веб-сайту чи блогу, існує лише три фактичні варіанти кожної зворотної лінку мати. Я маю на увазі, що він може бути визнаний дійсним і варто розглянути в основному алгоритмі пошуку Google. В той же час, все може залишатися незмінним - і деякі посилання можуть бути визнані цілком нульними та недійсними - без будь-якого впливу з точки зору SEO. Врешті-решт, ваш веб-сайт або блог також можуть бути покарані, враховуючи те, що частина ваших посилань в базі даних зворотних посилань (або лише окрема посилання) підозрюється в маніпулятивному чи штучному характері.

Холодні факти про базу даних про рейтинги та зворотні посилання

Таким чином, існує певна зв'язок між фактичною позицією у видавцях та кожній базі даних зворотних посилань веб-сайту. Але наскільки це може бути? Нижче наведено список точок запуску, щоб проілюструвати, які зовнішні посилання можуть зробити зі своїми рейтингами за шкалою.

  • вищі посади у видавцях співвідносяться з кількістю джерел посилань приблизно в середньому 30;
  • ця кореляційна оцінка може здатися ще більш вражаючою, зважаючи на те, що менші кореляції також не є дивовижними - враховуючи те, що Google може спиратися на приблизно 200 рейтингових сигналів;
  • понад 99% усіх веб-сайтів та блогів, переглянутих у недавньому дослідженні, мали принаймні одне вхідне зовнішнє посилання;
  • близько 22% окремих сторінок були знайдені і добре, без зовнішніх зворотних зв'язків взагалі;
  • , що мають більше посилань, можуть співвідноситись з позицією більш високого рейтингу, але ставки на їхню кількість, а не на якість, не обов'язково означають, що ваш веб-сайт буде показано у верхній частині пошуку Source .
December 22, 2017