Back to Question Center
0

Як придбати посилання для PR9?

1 answers:

Обсяг вхідного трафіку та зовнішніх посилань - це дві речі, які необхідно враховувати будь-якому власнику веб-сайту, перш ніж зробити висновок про успішність його веб-джерела. Веб-джерело без постійного потоку трафіку не може вважатися успішним, а веб-джерело без конвертованого трафіку взагалі не може існувати.

Давайте уявити собі ситуацію, яку потрібно вибрати між високим PR-сайтом з майже нульовим потоком трафіку та низьким показником ПР із 2000 відвідувань на день. Що ви виберете? Ви можете або вибрати посилання dofollow з високого сайту PR, або nofollow посилання з низького PR-сайту. Звичайно, ці два варіанти досить складно вибрати. Якщо ви йдете до nofollow, ви отримаєте багато трафіку, і якщо ви йдете до dofollow, ви отримаєте збільшення рейтингу.

Важливо зрозуміти різницю між dofollow та nofollow посиланнями. Посилання з тегом nofollow дозволяють пошуковим системам не стежити за сайтом за допомогою посилання або блокувати сік посилання, що протікає до нього. Посилання з тегом dofollow, за їхньою ознакою, говорять пошуковим системам, щоб слідкувати за вашим блогом або поділитися сторінкою соку з вами.

Вебмайстри, як правило, залишають коментар на dofollow блогах через його значення для пошукової оптимізації. Така поведінка призвела до високих темпів коментування спаму. Саме тому більшість блоґів у наші дні не є наслідком.

Що важливіше трафік або зворотні зв'язки та як отримати як?

  • Причини органічного транспорту

Безсумнівно, рух є основною потребою всіх підприємств, оскільки саме таким чином вони можуть отримати високу рентабельність інвестицій. Поставте запитання, чому ви розробили свій інтернет-бізнес? Відповідь зазвичай буде однаковою - щоб отримати більше трафіку та конвертувати його у сплачені призи. Крім того, збільшення обсягу трафіку створює репутацію вашої торгової марки та надає повноваження вашої присутності в соціальних мережах. Ви можете збільшити трафік через канали соціальних мереж на постійній основі. І згодом, чим вище ваш трафік, тим вище ваш дохід. Проте є один істотний недолік трафіку - це не є постійним.

  • Переваги зворотного зв'язку

Відомий той факт, що зворотний зв'язок забиває ядро ​​будь-якої кампанії з оптимізації пошукової системи. Збільшення зворотних зв'язків дає вам високий рейтинг на сторінці результатів пошуку, щоб збільшити обсяги продажів. Чим вище ви оцінюєте, тим більше потенційних клієнтів дізнаються про ваш бренд. Деякі зворотні посилання можуть постійно штампувати, надаючи вам нескінченний трафік. Однак, незалежно від якості вхідних посилань, Google може присудити або покарати ваш сайт. Якщо ця система виявить, що ваші посилання не отримані однаково, ви отримаєте суворий штраф, який може зменшити ваш трафік і продажі.

Тому важливо працювати для трафіку, а не для зворотних посилань, щоб отримати трафік на ваш сайт, однак вам доведеться будувати вхідні посилання. Отже, якщо ви хочете отримати зворотні посилання, то працюйте на трафік.

Як купити зворотні посилання для PR9?

Такі веб-джерела, як Websiteoutlook, Alexa, Quantcast та Aboutdomain, можуть бути чудовими для отримання високоякісних зворотних зв'язків в найкоротші терміни.Щоб знайти такі сайти, ви можете просто провести веб-пошук серед сайтів у вашій ніші. Веб-сканери регулярно павують цим сайтам, тому ваш шанс швидко проіндексувати ваш сайт. Надайте свій веб-джерело кількома з цих аналітичних ресурсів, і ви будете спостерігати зростання рейтингу протягом 24 годин Source .

December 22, 2017