Back to Question Center
0

Як. edu зворотні посилання можуть вплинути на ваш сайт SEO?

1 answers:

Edu зворотні посилання вважаються найбільш цінними, оскільки вони надходять з надійних та авторитетних доменів. Вони зазвичай використовуються коледжами, університетами, вузами та іншими навчальними закладами. Оскільки вони приносять користь користувачам, Google цінує їх і високо оцінює SERP.

Це займає багато часу та зусиль, щоб отримати доступ до посилань з таких веб-сайтів. Проте перевага полягає в тому, що ви не повинні бути явно експертом у певному освітньому полі, щоб отримати зворотний зв'язок з ним на вашому сайті.

Якщо ви боретеся за якість. Надсилайте зворотні посилання на ваш сайт, це повідомлення буде корисним для вас, тому що я збираю тут всі методи побудови торговельних посилань.

edu backlink

Переваги. edu backlinks

  • Google високо цінує всі edu. домени, і згодом приверне ваш сайт як високозалежний, якщо ви отримаєте зовнішні посилання з цих доменів;
  • Всі освітні веб-джерела є високоякісними та корисними для користувачів;
  • Включення вашої посилання. edu домен, ви отримаєте багато цільового трафіку, який буде легко конвертувати;
  • Отримати цінність та правду веб-сайту.

Як побудувати якість. edu backlinks?

  • Надання стипендій

Для встановлення хороших стосунків з університетами та вищими навчальними закладами ви можете надати студентам стипендії та стипендії.

Ви можете почати вести веб-пошук навчальних закладів через Google або інші місцеві канали, які можуть надати вам відповідну інформацію до вашого запиту. Переконайтеся, що навчально-виховна установа, яку ви обираєте, має багато відвідувачів або запитує, чи має університет чи школа спільноту. Охоплення людей, які відповідають за ці громади. На основі вашої галузі або продуктів, які ви роздруковуєте, ви можете надати. edu ресурсів з різними вигодами в обмін на зворотні посилання. Наприклад, якщо ви роздруковуєте спортивне спорядження, ви можете запропонувати стипендію студентам, які виграють у спорті. Якщо ви зможете отримати приємне зворотне посилання. EDU веб-джерело, яке є принаймні відносно актуальним для вашої ринкової ніші, то ви додаєте більше значення для вашого профілю зворотного зв'язку.

  • Надайте знижки студентам

Якщо ви роздрібна на деяких продуктах, які можуть бути корисними студентам у їх повсякденних потребах, то ви можете спробувати отримати зворотні посилання в обмін на знижки. Надайте студентам унікальні пропозиції та подарунки. Ваші продукти можуть бути стаціонарними або розробляти програмні продукти, які можуть допомогти студентам пройти курс навчання. Потрібно попросити декана університету опублікувати свою пропозицію на веб-сайті установи.

trust backlinks

  • Створення вмісту, який цікавить студентів

Ви не отримаєте якісні зворотні посилання, особливо з. edu сайти, якщо ваш вміст веб-сайту має значення для читачів. Ніхто не хоче чітко читати шалений вміст.

Більшість навчальних закладів підтримують блоги для студентів. Ви можете попросити публікувати свої відповідні та дослідницькі статті на цьому блозі або публікувати розумні відповіді на питання студента Source .

December 22, 2017