Back to Question Center
0

Чи знаєте ви, як робити зворотні посилання в оптимізований спосіб?

1 answers:

Не потрібно казати, що кожен веб-майстер та власник онлайн-бізнесу повинні знати, як робити зворотні посилання в SEO - для перекачування більшого обсягу веб-трафіку та, в остаточному підсумку, вигоду з найвищої позиції на видавцях. Але що робить SEO-дружній зворотний профіль кожного веб-сайту чи блогу? Обережний та обізнаний процес моніторингу, верифікації та швидкого виправлення, щоб оригінальна сила кожної цінної зворотної лінії стала повністю керованою, щоб завжди бути скоригованою на короткий час. У простих словах, коли зворотний зв'язок почав втрачати своє значення, він повинен бути або перероблений відразу, або негайно видалений. Отже, як зробити зворотні посилання в SEO? Подивимось на це - це буде безперервним процесом. Враховуючи масштаб, це поєднує в собі загальні засоби побудови зв'язку та постійного обслуговування з регулярним графіком перевірки.

how to do backlinks seo

Що робить хороший зворотний зв'язок

Перш ніж щось інше, кожен "хороший" зворотний зв'язок (інакше, природний або органічний) повинен надходити тільки з реальних веб-сайтів, , або будь-які інші онлайн-джерела. Далі, джерело хорошого зворотного зв'язку має мати розумний бал за PR (PageRank), DA (доменне право), а також PA (сторінка authority). Врешті-решт, кожний потенційний кандидат на зв'язок з (будь-яким веб-сайтом або блогом), як очікується, матиме звуковий вміст сторінки, який забезпечує реальну цінність живих користувачів.

В ідеалі такий вміст повинен сказати доброзичливий до обміну в соціальних мережах. Я маю на увазі, що ці нудні текстові тексти потрібно переробляти більш спритно - принаймні, щоб залишитися поза конкурсом - на деякі привабливі та інформативні графіки, діаграми, інфографіки, електронні таблиці чи будь-які інші засоби візуалізації для ілюстрації всього найпростішого і чіткіше. До речі, переформатування вашого звичайного вмісту сторінки в щось більше зручне для користувача також може стати прийнятним рішенням для вашого власного веб-сайту чи блогу. Отже, інвестуючи певний час і зусилля, щоб переробити принаймні найдовший вміст, або, можливо, його найгірша частина є надто утомливою для читання та поглинання. Таким чином, за допомогою деяких клаптиків цього зручного та "легко засвоюваного" вмісту ви можете не тільки генерувати більше зворотних посилань, спільних посилань, згадок, реклами та підписки, але все-таки накачати більше веб-трафіку.

backlinks seo

Як зробити зворотні посилання в SEO

  • покластися на добре сформовану стратегію побудови зв'язку;
  • спробувати скористатися кращим досвідом цифрового маркетингу;
  • мають частий розклад перевірок для контролю ваших зворотних зв'язків - як їх кількість, так і якість профілю зв'язку;
  • написати гостьові статті чи публікації в блозі, щоб їх опублікувати на деяких авторитетних сторонніх джерелах;
  • мають справу лише з високо авторитетними веб-сайтами чи блогами, які мають бути повною мірою відповідати вашою основній темі бізнесу, ринковій ніші або, принаймні, суміжній промисловості.

Серед різноманітних інструментів дослідження та навігації зворотної лінії я тестував Semalt Analyzer (Semalt), Open Site Explorer (Moz) та інструмент Majestic SEO на моєму нещодавно розпочатому електронному інтернет-магазині. Зрештою, тільки вам вирішити, як робити зворотні посилання в SEO, і який онлайн-інструмент спробувати в першу чергу. Нарешті, не забувайте, що ваші нещодавно створені посилання також можуть виявитися абсолютно марними. Звичайно, з огляду на те, що ви збираєтеся посилатися на веб-сайт або блог, що насправді слабкіше з точки зору показників SEO, ніж ваша Source .

December 22, 2017