Back to Question Center
0

Як збільшити список моїх списків пошукових систем із джерел авторизації?

1 answers:

SEO-списків зворотного зв'язку є основою кожного успішного інтернет-просування сайту. Так, якісні зворотні посилання достатньо потужні, щоб керувати вашою загальною кампанією в пошуковій оптимізації на чітко новий рівень. Звичайно, для створення якісних посилань завжди потрібно багато зобов'язань і важкої роботи - це не може бути завершено протягом двох тижнів. Побудова органічного алгоритму SEO зворотних посилань із джерел влади є постійним і трудомістким процесом, але він завжди окупається за будь-яких обставин.

seo backlinks list

Перш ніж щось інше, кожне зворотне посилання зазвичай створюється у випадку, якщо якийсь відповідний зовнішній ресурс буде пов'язаний з вашими веб-сторінками. Як результат, дуже часто зворотні посилання відомі як зовнішні зворотні посилання. Як збільшити рівень вашого SEO за допомогою списків зворотних зв'язків високої органічної якості? Звичайно, вам не потрібно працювати 24 години на добу та сім днів на тиждень, щоб отримати початковий позитивний результат. Фактично, наявність списків зворотних зв'язків із SEO близько 20-40 зв'язків, що надходять з потрібних ресурсів, буде достатньо. Я маю на увазі, що маючи навіть 5 природних зворотних зв'язків, що надходять з відповідного веб-сайту з високим рівнем ПА (власністю сторінки), PR (рейтинг сторінки) та DA (адміністрація домену), безумовно, буде кращим, ніж, наприклад, 50 зворотних зв'язків низької або навіть помірної якості. Таким чином, розглядаючи список зворотних посилань на SEO на вашому веб-сайті, якість має значення.

Не треба говорити про те, що намагання обманути з Google, маючи набір, здавалося б, органічних, але заплачених зворотних посилань може легко привести до деяких дійсно небажаних результатів. Перш за все, виявлення будь-яких підозрілих (наприклад, надзвичайно швидких посилань на будівництво), а також потенційно порушених дій (наприклад, використання ферм з посиланнями, коледжів обміну посиланнями або оплачених зворотних зв'язків, що продаються оптом), Google подає заявку на початковий рейтинговий штраф. Він зазвичай починається з найостаннішого прогресу рейтингу, і він може легко потрапити до веб-сайту, повністю заблокованого з результатів пошуку.

Щоб запобігти цим несприятливим наслідкам, дозвольте мені показати вам деякі перевірені стратегічними схемами для створення якісного органічного зворотного зв'язку. Що стосується мене, я із задоволенням склав список своїх блогів для блогів, використовуючи такі методи: гостьова публікація, розумні коментарі, активне надсилання публікацій та належна робота на відповідних веб-форумах. Нижче я збираюся переглянути їх, коротко. seo backlinks

Відправлення гостей

Що стосується мене, гостьова публікація є одним з найбільш ефективних способів створення якісного посилання. Все, що вам потрібно тут, - це інвестування деякого часу в написання унікального вмісту, який дає користь людям. Таким чином, ви можете легко отримати пару потужних органічних зворотних зв'язків, написавши відповідну публікацію та отримавши зворотну посилання на ваш веб-сайт замість цього.

Смарт-коментар

Спробуйте розумні коментування, які будуть корисні людям, щоб у ваших коментарів з'явилися кращі шанси успішно пройти модерацію та схвалення. Однак майте на увазі, що основні пошукові системи, такі як Google, Yahoo і Bing, ненавидять будь-які спам-посилання та коментарі. Тому будьте обережні та переконайтеся, що ви не перестали коментувати.

Активний обмін

Активне спільне використання також відмінний спосіб якості зворотних посилань. Просто поділіться своєю публікацією на одному з провідних соціальних веб-сайтів (або сторінок форуму). Таким чином ви отримаєте додаткові зворотні посилання, але генеруєте більше трафіку та конверсій - як для тих соціальних платформ, так і для вашого головного веб-сайту чи блогу Source .

December 22, 2017