Back to Question Center
0

Чи можете ви сказати мені, як отримати EDU зворотні посилання?

1 answers:

Я працюю в галузі пошукової оптимізації близько п'яти років. І я розумію важливість гарного розуміння того, як отримати зворотні посилання EDU. Ось чому в цій дискусії я збираюся показати вам масштабовану стратегію, щоб досягти значного прогресу на вашому веб-сайті або в блозі. Ця стратегія полягає в основному на стипендії, і насправді збирається дозволити кожному заробити такі чіткі освітні зв'язки, не сплачуючи копійки, принаймні безпосередньо. Отже, нижче я покажу вам, як отримати зворотні посилання EDU з покроковим посібником, який я нещодавно протестував на власний розсуд, щоб створити власний набір з 15 посилань на освітні веб-сайти протягом періоду близько двох-трьох місяців. Так, це було досить трудомістким завданням, але це завжди сплачуватиметься напевно.

Як отримати зворотні посилання EDU - Практичне керівництво

Рівень 1: Вибір правильного цільового значення

Перш ніж розпочати, вибір правильної цільової аудиторії та відповідної ніші не менш важливий не тільки для природних зворотних зв'язків, але і для правильного розуміння того, як отримати зворотні посилання EDU і починати рухатися на правильному шляху з самого початку. Я маю на увазі навіть у випадку, здавалося б, зрозумілих моделей побудови освітніх посилань, але ви все одно повинні знати свою цільову аудиторію, яка повинна бути дуже релевантною темі вашого веб-сайту чи блогу.Поклавши це на простий англійській мові, все, що вам потрібно почати, - визначити аудиторію студентів. Хоча ви збираєтеся заробити деякі цінні освітні зворотні посилання, переконайтеся, що вони будуть дуже зацікавлені у вашій майбутній стипендіальній програмі.

Рівень 2: Створення стипендіальної сторінки

Далі, ви повинні працювати на своїй стипендіальній сторінці. Хоча це досить просте завдання для створення цього типу вмісту, ось деякі кульові окуляри для вас, щоб приділити особливу увагу. Переконайтеся, що у вас є все, що є на місці для наступного:

  • Опис компанії - зробити це коротким, але все ще повністю повне, щось на кшталт "внутрішні посилання стипендія. "Далі, зв'язати його внутрішньо з вашою домашньою сторінкою, а також з іншими важливими розділами для передачі сік-посилання.
  • Прийнятність - вам доведеться зробити все, щоб особисто пристосуватися до ваших цільових студентів наскільки це можливо. Не забудьте визначити, чи мають вони повний робочий день або неповний робочий графік, будь-які спеціальні курси, пов'язані з вашим основним предметом, яка країна (місто чи місцевий), звідки вони більше схильні виходити тощо.
  • Значення суми - звичайно, сума стипендії дуже залежить від вашого бюджету будівництва посилань. Але, на мій погляд, я рекомендую встановити його приблизно на тисячу доларів. Інакше він може також не залучити будь-які авторитетні навчальні заклади та їх шпильки.
  • Інформація про додатки - все, що вам потрібно тут, - це формування чіткого та зрозумілого розділу. Ваша основна заявка буде використана кожним кандидатом для подання до стипендіальної програми. Таким чином, обов'язково вказуйте термін та дати нагород.


Рівень 3: пошукові можливості

Що стосується мене, Створення навчального посилання Я використовував електронну таблицю Excel. Таким чином, я міг би вдатися до точного моніторингу всіх моїх завдань за списком списку стипендій, статусом відносин, ім'ям, адресою електронної пошти, доменами, зауваженнями тощо.Це полегшить ситуацію!

Рівень 4: Завершення освітньої діяльності

Нарешті, щоб отримати повне уявлення про те, як отримати зворотні посилання EDU, вам доведеться завершити аутрич. І тут вам доведеться діяти творчо і наполегливо працювати, щоб нарешті знайти потрібну контактну особу. Пам'ятайте, що у всіх університетах та коледжах взяли участь відповідальні працівники, до яких звертатися. Отже, все, що вам потрібно - це створити міцний шаблон електронної пошти та надіслати смоли для тих, хто сподівається на позитивну відповідь. Після того, як це буде зроблено, вам потрібно буде відправити лише інформацію про вашу стипендіальну програму або заповнити спеціальну форму навчального закладу Source .

December 22, 2017