Back to Question Center
0

Які веб-посилання мають бути на моєму веб-сайті?

1 answers:

Тут ми поговоримо про веб-посилання для вашого веб-сайту. Насправді, тільки якісні зворотні посилання можуть зробити користь для вашого веб-сайту. Маючи достатню кількість цих рефералів, кожен веб-сайт може стати найоптимнішим та найавторитетнішим джерелом інформації для своєї цільової аудиторії або ніші на бізнес-ринку.Все просто працює - більше живих користувачів почнуть надходити на такий веб-сайт, шукаючи інформацію, певний товар або послугу. Отже, виникає питання: які типи веб-списків потрібно мати для вашого веб-сайту? Ну, давайте подивимося, як зробити м'яч успішним прокатки. Перш за все, я збираюся показати вам, що робить якісні зворотні посилання, і як ви можете отримати їх багато з найменш використовуваними схемами створення посилань. Отже, давайте почнемо.

webbacklinks

Якість VS. Кількість

Крім Інтернету, в реальному житті такі рекомендації працюють, лише якщо вони надходять з надійного та надійного місця. Інакше не буде сенсу слідкувати за ними, чи не так? Враховуючи, що всі посилання на веб-посилання виглядають як небагато рекомендацій, кожне окреме посилання завжди повинно надходити з місця з високим рівнем ПА (власністю сторінки), PR (рейтинг сторінки) та DA (доменне право). Таким чином, якість веб-списків, які ви маєте на своєму веб-сайті, є дуже важливою, а не просто їх кількістю.

І що ми повинні мати на увазі, це те, що наявність якісної посилання означає збереження його релевантності. Встановлення його на звичайному англійському мові, коли Google дізнається, що деякі ваші посилання на веб-посилання надходять із сторонніх онлайнових джерел, які абсолютно не пов'язані з предметом, вони визнають їх як спам за своєю природою, я. е. , вважати це нецільним і надати йому принаймні нульове значення. Більш того, ваш веб-сайт також може заробити суворий супровідний штраф, введений компанією Google, в результаті такої підозрілої діяльності, яка часто пов'язана з якоюсь зловживанням або маніпулятивною поведінкою.

Якщо це станеться найгіршим сценарієм, найважчі покарання можуть призвести до того, що ваші веб-сторінки майже невидимі для живих пошукових служб - це означає, що ви деіндексовані з вашим доменом, який раз і назавжди втрачається. Отже, давайте подивимося - веб-посилання мають завжди бути якісними. Ось чому так небезпечно купувати або намагатися обмінюватися з ними.

seo backlinks

Посилання на якості будівництва

Таким чином, як знайти потрібні місця, щоб отримати тільки безпечні та ефективні посилання? Ну, давайте ознайомимося з коротким коротким планом дій, щоб виконати завдання. Нижче наведено короткий список кульових пунктів, які допоможуть вам перейти на правильну доріжку:

  • Переконайтеся, що ваш веб-сайт надає реальне значення - створюйте лише унікальний та корисний вміст сторінки, який цілком відповідає вашому предмету, який буде ласкаво просимо зробити посилання або поділитися ним в Інтернеті.
  • Не соромтеся перевіряти веб-сайти своїх конкурентів - що робиться правильно, щоб прослідкувати за прикладом, і які аспекти не такі хороші. Отримайте практичне розуміння корисних пропозицій за допомогою онлайн-інструментів, таких як Semalt Analyzer, Screaming Frog або Moz's Open Site Explorer.
  • Зв'яжіться з вашими фахівцями у галузі, розпочніть подкаст, створюйте окремі публікації та не соромтеся брати участь в гостьових блогів - і ви, швидше за все, отримаєте якісні зворотні посилання на свій рахунок.
  • Зрештою, ви ніколи не повинні просити будь-яких якісних зв'язків, навіть самих авторитетних і цінних. Я маю на увазі, що краще сплачувати його вперед - використовуючи соціальні медіа та пропонуючи добре обмінюваний вміст (наприклад, інфографію, електронні таблиці та інший різний візуальний контент), а також інвестувати деякий час, щоб забезпечити, можливо, найцінніші подарунки вашій аудиторії. як науково-дослідні документи, що стосуються промисловості, тематичні дослідження тощо Source .


December 22, 2017