Back to Question Center
0

Чи правда, що контекстні зворотні посилання зараз є "золотою медаллю"?

1 answers:

Контекстні зворотні посилання, мабуть, є найважливішим елементом з точки зору побудови посилань в пошуковій оптимізації (SEO). Річ у тім, що не всі ланки створюються рівними - простіше кажучи, основні пошукові системи (як-от Google, так само як і Yahoo і Bing) надають більшу вагу для деяких типів зворотних посилань. Серед інших, контекстні зворотні посилання, знайдені на домашній сторінці вашого головного бізнес-сайту чи блогу, завжди були б найважливішими посиланнями з такою великою потужністю для цілей SEO.

Чому вони так цінуються?

Отже, ви маєте рацію - контекстні зворотні посилання зараз визнаються як реальні можливості золотарі. Деякі люди навіть називають їх "Святим Граалем SEO". "Чому вони високо оцінили це? Просто тому, що якщо ви перебуваєте серед тих, хто бажає, щоб повноваження веб-сайту чи блогу стали популярними, цей тип зв'язків саме те, що вам потрібно, щоб насолодитися таким швидким прогресом.

Що робить контекстні зворотні посилання за визначенням?

Розглядаючи весь термін настільних зворотних посилань на домашній сторінці, давайте спробуємо розбити його словом на слово для кращого розуміння. Перш за все, Домашня сторінка - це унікальна веб-сторінка, що дозволяє просувати вміст на кожному сайті або в блозі. По-друге, зміст для посилань означає, що вони повинні бути знайдені всередині вмісту сторінки - вони органічно відображаються в текстах, контекстні зворотні посилання не залишають місця для списків спаму, які містяться в маленьких бічних панелях на сайті. І, по-третє, зворотний зв'язок в SEO означає зовнішню посилання (інакше, вхідну посилання), розміщену на сторонньому веб-сайті або в блозі та вказуючи на власні сторінки.

Як вони працюють на домашній сторінці?

З точки зору посилення SEO, контекстні зворотні посилання, які розміщувалися безпосередньо на домашній сторінці, є найбільш ефективними елементами, що керують процесом оптимізації кожного веб-сайту чи блогу для онлайн-пошуку за шкалою. Справа в тому, що все про їх ефективність в SEO є досить простим - контекстні зворотні посилання завжди над дошкою до Google, тому що вони, природно, інтегровані прямо в контенті і виглядають органічно. У той же час сам факт того, що такі контекстні зворотні посилання створюються на головній веб-сторінці сайту чи блогу, надає їм ще більшу вагу. Чому? Просто тому, що при виході на домашню сторінку такі контекстні зворотні посилання призведуть до більшого обсягу веб-трафіку - є лише одна домашня сторінка, яка є "шлюзом", пропущеним кожен користувач, що відвідує веб-сайт або блог, для доступу до вмісту на будь-якій іншій сторінці.

Підсумок

Нарешті, майте на увазі, що все, що стосується посилань на домашню сторінку, працюватиме тільки для надійних доменів та веб-сторінок з високим рівнем PR. Я маю на увазі, що кожен контекстний зворотний шлях має набагато більшу вагу не тільки тому, що він розміщений безпосередньо на домашній сторінці, а й тому, що весь веб-сайт (або блог) цінний також Source . Отже, яка основна цінність потрібна для того, щоб максимально використати ваші контекстні зворотні посилання - сама по собі домашня сторінка або, можливо, весь веб-сайт, прийнятий за масштабами? Обидва!

December 22, 2017