Back to Question Center
0

Чи було легко отримати високі рекламні зворотні посилання в 2016 році?

1 answers:

Ви коли-небудь замислювалися, які значення зворотні посилання можуть принести на рекламну кампанію вашого веб-сайту? За словом "value:" я не маю на увазі посилання соку, який ви отримуєте на свій сайт за допомогою зовнішніх посилань. Я говорю про рентабельність інвестицій у вигляді високого доходу вашого онлайн-бізнесу. Є багато веб-сайтів, які продають посилання та, згодом, якщо існує великий попит, є багато тих, хто хотів би заплатити за соєвий зв'язок. Давайте обговоримо, як ці заходи можуть вплинути на наші зусилля щодо оптимізації пошукової системи. Спочатку давайте уважніше поглянемо на галузь купівлі та продажу посилань.

high pr backlinks 2016

Покупка та продаж посилань

Поки компанія Google визнає зворотні посилання як фактор рейтингу, зворотні посилання будуть мати високий попит серед власників веб-сайтів та веб-майстрів.

Бум, що купує посилання, відбувся в середині 2000-х років, змінивши всю галузь назавжди. У той час вся галузь зросла навколо продажу зворотних посилань. Деякі веб-джерела надавали зворотні посилання на оренду. Вартість однієї лінії Renault почалася з 30 доларів на місяць. Ці посилання служили посиланнями на бічній панелі.

Через деякий час Google, як і інші важливі пошукові системи, почала покарати сайти, які публічно продавали посилання через брокерські сайти або форуми. Ці санкції спричинили зниження рейтингу веб-сайтів або де-індексації.

Однак навіть ці серйозні штрафи від Google не припиняли зворотний зв'язок з розвитком продажів галузі. Ті, чому купівля та продаж зворотних посилань знайшли нові способи, щоб зробити пошукові системи важчими для виявлення їх діяльності.

Відповідно до керівних принципів Google, покупка або продаж зворотних посилань, які передають PageRank, приймаються як суворе порушення правил. Якщо ви виявили посилання на придбання, щоб покращити рейтинги сайту, ваш сайт, швидше за все, отримає штрафи від Google. Ось чому, якщо ви займаєтесь цими діями, вам потрібно усвідомити ризики.

Buying backlinks

Купівля та продаж зворотних посилань у 2016 році

  • Платні гостьові повідомлення

Пошук веб-сайтів, опублікуйте платний вміст на своїх сторінках, вам просто потрібно вставити запит "купити гостьовий пост" у вікні пошуку Google. Деякі з цих служб нададуть вам автентичну підтримку зв'язку та плату відповідно. Однак існує також багато веб-сайтів середньої якості за доступними цінами. Є кілька пропозицій написаних високоякісних гостьових повідомлень замість зворотного посилання. У цьому випадку сторони погоджуються співпрацювати безкоштовно.

  • Придбання посилань від блогерів

Багато зворотних зв'язків у 2016 році було створено за допомогою приватних посилань від блогерів. Ці посилання залишаються невизначеними пошуковими системами і рідко викликають будь-які проблеми. Багато блогерів знають реальну цінність зворотних зв'язків і вимагають оплати за кожне посилання, яке вони ставлять. Крім того, варто зазначити, що деякі улюблені блогери погоджуються розміщувати статтю з посиланням лише на один-два дні. Найбільший відсоток блогів, які продають зворотні посилання, розміщуються в наступних ринкових нішах - мода, нерухомість, подорожі, фінанси, освіта, спорт. Середні витрати на придбання високошвидкісних зворотних зв'язків у PR-кампанії в 2016 році становили 300 доларів на ресурси середньої якості та більше 3000 доларів на високоякісні популярні домени Source .

December 22, 2017