Back to Question Center
0

Як ми будуємо зворотні посилання в 2018 році?

1 answers:

Цифровий ринок є постійно змінюваною сферою, де нові алгоритми можуть змінювати всі правила гри. Як потенційний власник веб-сайту, ви повинні знати, як вам потрібно буде побудувати зворотні посилання в наступному 2018 році. Хитрість, яку ми обговоримо в цій статті, може допомогти вам досягти вищого рейтингу, не маючи зв'язку з потенційними власниками веб-сайтів, сподіваючись отримати ще один якісний зворотний зв'язок.

backlinks 2018

Без зворотних зв'язків

Вік, коли зворотні посилання були побудовані простими способами, здається, закінчується. На сьогоднішній день, щоб отримати посилання, необхідне для забезпечення якісного вмісту, знайдіть веб-джерело, де ви можете розмістити свої посилання та встановити ділові відносини з власником веб-сайту. Такі авторитетні веб-сайти, як Huffington Post, Forbes та інші, використовують стратегію трюків, згідно з якою всі ваші посилання не матимуть наступних сигналів. Це означає, що ваші посилання не пройдуть ніякого значення, оскільки вони закодовані як nofollow. Однак, насправді, зворотні посилання, що не використовуються, мають певну цінність з точки зору CTR. Це все одно не підвищить рейтингу сторінки, тому що не з'являється посилання на ваш сайт.

Dofollow зворотні посилання

Є кілька важливих методів для створення зворотних посилань, які dofollow і мають значне значення для вашого сайту пошукової оптимізації.

  • Створення зворотних посилань через Google Документи

Здається, Документи Google можуть бути цінним і простим способом отримання зворотних посилань. Єдине, що потрібно переконатися - це ділитися вашою власністю з громадськістю. Google віддає перевагу своїм продуктам у результатах пошуку. Саме тому, створивши Google Документ із зворотними посиланнями на ваші веб-сторінки або вміст, ви зможете отримати сік-посилання з дуже авторитетного веб-сайту, а саме Google. У тексті потрібно мати щонайменше 300 слів. Включіть відповідні пошукові терміни високого рівня, які ви намагаєтесь оцінити для свого вмісту. Коли ваш документ буде створений, вам потрібно надіслати його URL-адресу в Google і Bing.

  • Створення зворотних посилань через сайти Google

Ще один продукт Google, який може дати вам певне значення, - це сайти Google. Це дає вам можливість створювати веб-сайт під торговою маркою Google, як-от Документи Google. На відміну від Документів Google, Google Sites дає вам можливість налаштувати свої зворотні посилання. Як нещодавні дослідження показують Google Sites, веб-сайти, розміщені в не дуже конкурентноспроможних нішах, можуть зараховуватися до результатів пошуку TOP-20. Це означає, що у результатах Google TOP ви можете мати багато списків на основі конкретного пошукового терміна. Рейтинг на другій сторінці Google SERP все ще може залучити потенційних клієнтів і принести деякий цінний трафік на ваш сайт.

backlinks seo

  • Будівництво зворотних посилань через LinkedIn

Це новий спосіб залучення соковитикового каналу на ваш сайт, і ми, мабуть, перший, хто розкаже про це. Цей метод дає вам можливість покращити обізнаність вашої марки, орієнтуючись на вашу ключову фрази з великим обсягом. Як тільки ви ввійдете в систему з LinkedIn, ви зможете створити обліковий запис компанії. Створюючи свій бізнес-обліковий запис, потрібно налаштувати його таким чином, щоб він націлювався на ваші великі обсяги ключових слів. Оскільки сторінки LinkedIn добре оцінюються в Google, у вас є чудові шанси бути розміщеними в перших п'яти позиціях SERP Source .

December 22, 2017