Back to Question Center
0

Які ідеальні можливості для збільшення зворотних зв'язків?

1 answers:

Будівництво посилань є невід'ємною частиною будь-якої кампанії з оптимізації, оскільки зовнішні посилання приносять трафік і доходи на веб-сайт і збільшують його авторитет у очах пошукових систем. Зворотні посилання служать голосами для онлайн-бізнесу, і якщо вони надходять з авторитетних веб-джерел, вони автоматично стають більш потужними та підвищують вартість вашого сайту. Зворотні посилання можуть збільшити загальну авторитет сторінки та надійність, тому ви можете з'явитися на TOP SERP для цільових пошукових термінів.

Однак в реальному світі не всі зворотні посилання створюються однаково. Саме тому багато власників веб-сайтів задаються питанням, як збільшити кількість якісних зворотних посилань на свої веб-сайти. Зворотні посилання, які надходять з авторитетних авторитетних сайтів і оточені корисним вмістом, що базується на дослідженні, швидше за все, призведе до стійкого трафіку, який зростатиме разом із вашим бізнесом. Розробляючи кампанію по створенню посилань, ви повинні знати про методи, які потрібно уникати, щоб запобігти штрафам Google та зменшенню рейтингу вашого сайту.

how to increase backlinks

Рекомендації Google для веб-майстрів

Перш ніж розпочати пошук можливостей для створення якісних зворотних посилань на ваш сайт, вам потрібно ознайомитися з Посібниками Google для веб-майстрів, які пояснюють вам, які високоякісні зворотні посилання, і які зв'язують практику будівництва, які вам не потрібно включати до своєї кампанії з оптимізації. Компанія Google наполегливо рекомендує уникати спам та низькоякісні зовнішні посилання. Щоб покарати тих, хто не дотримується цих правил, Google створив знамените оновлення Penguin, яке покращило сайти, які брали участь у шахрайських посилальних заходах.

Наведені нижче методи побудови посилання на спам Google явним чином уникають:

  • брак оригінального вмісту або дуже мало вмісту;
  • посилання приховані в тексті, наприклад, текст з розміром шрифту 0;
  • маскування або обману пошукових систем і користувачів.

Я настійно рекомендую вам триматися подалі від цієї шахрайської практики та не співпрацювати з веб-джерелами, які виконують їх, щоб уникнути посилань, позначених як спам.

Відхилити низькоякісні зворотні посилання

Щоб підвищити якість профілю зворотних зв'язків, не можна недооцінювати потужність інструмента Google Disavow. Відхилення якості зворотних зв'язків дозволяє уникнути асоціації зі спамом сторонніх веб-сайтів. Погані якості зворотних посилань, які вказують на ваш сайт, можуть з'являтися за різних обставин. Іноді спам-посилання можуть виникати через дії вашого конкурента на ваш сайт. Крім того, це також відбувається, коли старі зворотні посилання стають недоступними через ребрендинг веб-сайту. Google пояснює, як відхилити зворотні посилання, тому вони не впливають на ваші рейтинги. Як тільки ви визначите, які зворотні посилання мають бути відхилені, вам потрібно створити файл із отриманим списком та завантажити його в Google Webmaster Tool.

Тепер ви знаєте, які зворотні посилання вам потрібно уникнути, і як це зробити за допомогою Google, щоб ви могли навчитися правильним методикам для покращення рейтингу вашого сайту та створення більш якісних зворотних зв'язків на зовнішніх сайтах.

Як збільшити кількість якісних зворотних зв'язків?

  • Наукові прогалини у вмісті сайту

Не зупиняйте розробку нових ідей для вмісту, оскільки завжди є хороші можливості, які можуть допомогти вам створити Багато нових зворотних зв'язків якості. Вам потрібно знайти на своєму сайті прогалини вмісту та завжди бути в курсі нового. Є кілька варіантів для вивчення прогалин у вмісті сайту, які можуть бути настільки ж масштабними, як проведення повного аудиту сайту, де ви використовуєте інструменти оптимізації пошукової системи, щоб перерахувати всі ваші URL-адреси або переглядати категорії вмісту, щоб спостерігати те, про що ви ще не згадали.

Щоб знайти нові можливості для вмісту, ви можете використовувати різні професійні інструменти дослідження ключових слів. Я рекомендую використовувати Moz Pro і Semalt Auto SEO . За допомогою цих інструментів ви можете оцінювати рейтинги для окремих сторінок, які мають цільові ключові слова та щомісячний обсяг пошуку для цих пошукових термінів.

Як тільки ви з'ясуєте поточні показники ключових слів, ви можете почати пошук відповідних ключових слів. Нові релевантні ключові слова дадуть вам можливість створити свіжий вміст для вашого сайту. Переконайтеся, що обрані вами ключові слова максимально відповідають вашим ринковим нішам і мають високий обсяг пошуку (щонайменше 1000 на місяць). Проте ці пошукові терміни не повинні бути надто конкурентними, оскільки ви не зможете їх використовувати для вашої користі.

  • Пошук високо авторитетних веб-сайтів

Щоб збільшити потужність зворотних зв'язків, вам потрібно шукати авторитетні сайти в своїй ніші. Ці сайти не повинні бути прямими конкурентами у вашому онлайн-бізнесі, але принаймні частково пов'язані з вашою галуззю. Такі зворотні посилання можуть допомогти вам залучити потенційних клієнтів, підвищити рейтинг PageRank та підвищити рівень поінформованості про бренд. Ви можете перевірити популярність веб-сайту, ранг, середню кількість відвідувачів та інші показники, використовуючи Semalt Website Analyzer . Вам потрібно приділити особливу увагу ключовим показникам, які показують, чи можуть веб-сайти використовувати для збільшення зворотних зв'язків та рейтингів сторінок чи ні.

increase backlinks

Ви повинні звернути особливу увагу на такі функції веб-сайту, як:

  • відсоток відвідувачів, які відвідують веб-сайт з різних регіонів;
  • основні показники зацікавленості - показник відмов, час користувач витрачає на сайт, щоденні перегляди сторінок тощо);
  • Відсоток трафіку звичайного пошуку та трафіку рефералів;
  • найпопулярніші ключові слова з пошукових систем.

Ці показники скоротять ваш пошук, надаючи вам список найбільш відповідних відповідних веб-сайтів, які найбільше впливають на створення та підтримку зворотних посилань на ваш сайт.

  • Підібрати ідеї щодо контенту

Тепер, коли ви отримали список найбільш підходящих авторитетних веб-джерел, пора заробляти зворотні посилання від них, забезпечуючи захоплюючий та науково обґрунтований вміст. Основна мета - розміщувати свій вміст на інших відомих веб-сайтах із якості - це покращити обізнаність вашої марки та показувати її новій цільовій аудиторії.

Якщо ви вирішили надіслати ваш вміст для цілей побудови посилань на інші сайти партнерів, переконайтеся, що вони відповідають керівництву щодо розміщення гостей та відповідає потребам вашої аудиторії. Ви можете прокручувати інші ідеї щодо вмісту веб-сайтів або надіслати деякі гостьові повідомлення.

Таким чином, якщо ви опублікуєте якісний матеріал, що базується на дослідженні, з відповідною прив'язкою до вашого домену, ви збільшите трафік на свій сайт і покращите свою репутацію як лідера серед потенційних клієнтів, який може перетворитись на ваші платити провідники Source .

December 22, 2017