Back to Question Center
0

Які найкращі способи отримати зворотні посилання?

1 answers:

Одним з найкращих способів отримання органічного соку з пошукових систем є створення якісних зворотних зв'язків. Проблема в тому, що багато власників веб-сайтів, а також спеціалісти з SEO не знають, як отримати зворотні посилання органічно. Ваш вміст відображається в центрі вашої кампанії оптимізації, але якщо у вас немає великої групи лояльних послідовників, ваш веб-сайт ніколи не стане високим у SERP, оскільки він не буде видимим ваших потенційних клієнтів, які приносять якісний трафік на ваш сайт.

У цій статті ви знайдете певні робочі способи отримання найкращих якісних зворотних посилань на ваш сайт без створення будь-якого вмісту.

best way to get backlinks

Найкращі способи отримання зворотних посилань на ваш домен

  • Знайди всі згадки про ваш інтернет-бізнес і попросіть зворотні посилання

Якщо у вас є розширений існуючий домен, і ваш вміст розроблений з урахуванням читача, то, швидше за все, шанс, що хтось згадав про свій сайт як посилання, є високим. Проте в більшості випадків вони не посилають посилання, коли згадують когось. Ваше завдання - знайти ці згадки і перетворити їх у відповідні зворотні посилання. Ви можете це зробити, звернувшись до власників веб-сайтів або блогерів, які направляють ваш бізнес на свої сторінки. Якщо вони цінують ваш сайт і зацікавлені у ділових відносинах з вами, то, швидше за все, вони приймуть вашу пропозицію.

Щоб знайти ці згадки про ваш домен, ви можете використовувати різні професійні інструменти, такі як Semalt Website Analyzer або Moz Web Explorer. Ці інструменти допоможуть вам знайти всі веб-сайти, які згадували вас. Ви можете шукати один із цих інструментів за допомогою ключового слова або доменного імені. Ви можете вказати період, щоб знайти останні згадки та експортувати отримані дані у формат Excel.

Ви можете зв'язатися з власниками веб-сайтів або блогерів, які згадали вас через посилання електронної пошти або соціальних мереж.

Ви також можете скористатись аналітиком Semalt Website Analyzer, який знаходить будь-який конкретний веб-сайт або групу сайтів, які використовують конкретні пошукові терміни, пов'язані з вашим бізнесом.

get backlinks

  • Пошук померлих посилань на Вікіпедію і отримати безкоштовні, якісні зворотні посилання

Вікіпедія - одна з найбільш авторитетні сайти в світі. Саме тому отримання найкращих якісних зворотних зв'язків з цього джерела може зробити чудеса. Ви можете обдурити систему та знайти мертві посилання, щоб виправити їх відповідними посиланнями з вашого сайту. Виберіть лише ті статті, які належать до вашої ніші. Після того, як ви знайдете сторінку Wiki з релевантною вашою статтею промисловості з непрацюючою посиланням, натисніть Ctrl + F і введіть мертву посилання. Щоб замінити мертву посиланням на свій обліковий запис, потрібно створити обліковий запис у Вікіпедії, увійти за допомогою цієї системи, отримати відповідні статті, що мають непрацюючі посилання, натиснути на варіант редагування джерела та замінити мертве посилання з вашим зворотним посиланням.

Щоб завершити цю процедуру, перейдіть в нижню частину сторінки та виберіть розділ "Редагувати резюме". "Тут ви повинні коротко описати внесені вами зміни та натиснути кнопку" це незначне редагування ", а потім" зберегти зміни ". Це все, тепер Вікіпедія володіє якісною посиланням на ваш домен, розкриваючи авторитет бренда в Інтернеті Source .

December 22, 2017