Back to Question Center
0

Чи є ваш комп'ютер заражений хворобою спама Дародар? - Семмальт знає, як це вилікувати!

1 answers:

Ви, напевно, чули від деяких людей, які стверджують, що Darodar з'являється у своєму обліковому записі Google Analytics. Найкраще, що ви можете зробити, це створити фільтри, щоб заблокувати домен Darodar. Якщо ви нічого не чули про цю проблему, дозвольте мені сказати, що ця служба надсилає сканери та боти на ваш веб-сайт, прикидаючись, що надсилає законний трафік. Якщо ви помічаєте раптове збільшення кількості переглядів сторінок, ви повинні звернутися до реферера у своєму обліковому записі Google Analytics. Найімовірніше, що Дародар передає вам фальшивий трафік і намагається обдурити вас кількома способами - gonfiabili per. Ви повинні пам'ятати, що такий трафік значно підвищить рівень відмов.

Лайза Мітчелл, менеджер із успішності клієнтів Semalt , пояснює, що компанія "Дародар" - це програма SEO з тіньовою репутацією в Інтернеті. Багато людей опублікували питання на форумах про цю службу та про те, як їх заблокувати або усунути. Є кілька рішень та декілька способів вимагати, щоб Ваш веб-сайт не сканувався від цієї компанії. Тим не менш, ми б не хотіли сприймати коди веб-сайтів, якщо нам це не потрібно. Обов'язково спілкуватися з іншими людьми та надавати свою веб-адресу тим, кому ви довіряєте найбільше. Найголовніше, ви не повинні перевіряти послуги Дародар і не обманювати свої недорогі пакети. Ці боти збільшать статистику вашого веб-сайту, завдаючи шкоди відвідувачам сеансів, показнику відмов і значній мірі тривалості візиту. Все це не є дружнім для вашого веб-сайту, і його слід звільнити якомога швидше.

Він використовує різні веб-сканери для збору інформації про веб-сайти, а потім перепродує дані в промисловості. Однак можна видалити трафік Darodar, оскільки створює різні атаки та спроби спрямування спаму. маніпулювати рейтингом пошукової системи .

Google Analytics робить відмінну роботу, виключаючи показ роботи роботів як відвідування вашого веб-сайту, але сканери Дародара встигають пробити людські бар'єри та обмежувати рух транспорту та збільшувати кількість трафіку.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете заблокувати Darodar з вашої Google Analytics. Всередині вашого облікового запису є функція блокувати як darodar.com, так і buttons-for-websites.com. Ви можете використовувати цю функцію, щоб запобігти будь-яким типам павуків і ботів у своєму обліковому записі Google Analytics. І тут ми маємо покроковий посібник, щоб увімкнути цю функцію. Все найкраще, і ми сподіваємось, що ви отримаєте вигоду від нього в значній мірі:

  • Відкрийте свій обліковий запис Google Analytics і перейдіть до розділу "Адміністратор" угорі.
  • Тут ви можете побачити три стовпці: власність, перегляд і обліковий запис. У розділі "Перегляд" слід натиснути параметр "Параметри перегляду"
  • .
  • Прокрутіть вниз і позначте всі поля, які говорять "Виключити хіти від відомих ботів і павуків"
  • .

Ми вважаємо, що це найпростіший і найшвидший спосіб блокувати трафік переходів від компанії "Дародар". Крім того, ви можете легко заблокувати всіх ботів і відомих павуків у звітах Google Analytics.

November 29, 2017