Back to Question Center
0

Хочете видалити спам-реферал з вашої Google Analytics? - Експертна порада Semalt

1 answers:

Реферал-спам став серйозною проблемою в наші дні. Протягом кількох місяців він напав на велику кількість веб-сайтів і викликав проблеми для різних веб-майстрів. Таким чином, для всіх нас важливо уникати та запроваджувати методи обробки та ідентифікації спаму для рефералів, щоб Google та інші пошукові системи допомогли нам покращити ранг наших веб-сайтів.

Можливо, нелегко буде позбутися спам-рефералів, оскільки багато людей шукають чарівні рішення. Артем Абгарян, старший менеджер по роботі з клієнтами компанії Semalt , запевняє, що немає ніякої магії, і вам доведеться видалити спам-реферал з Google Analytics вручну та повільно.

Компанія Google визнала, що спам-реферал є однією з основних проблем - why tech consulting. На жаль, поки не було надано жодного рішення, і власники веб-сайтів залишились єдиними.

Найгостріше те, що практично всі сайти страждають від спаму рефералів в той чи інший спосіб. Google Analytics надає нам довідковий форум, на якому ми можемо публікувати скарги на цю проблему, але є рідкісні шанси, що ми отримаємо деякі рішення на місці. Маркетологи та веб-майстри стурбовані тим, що немає способів видалення спаму рефералів. На щастя, є деякі запобіжні заходи, які можна вибрати для видалення, зупинки та мінімізації спаму рефералів у своїх звітах Google Analytics .

Блок відомих ботів і павуків

Кілька років тому Google оголосив про нову можливість блокувати всіх відомих павуків і ботів. Виключення їх із звітів Google Analytics може покращити якість трафіку. За допомогою цього варіанта веб-майстри можуть отримати повне або часткове звільнення від неорганічних джерел трафіку. Щоб активувати цей параметр, ви повинні виключити та блокувати IP-адреси, які ви вважаєте підробленими. Одним з основних недоліків цієї техніки є те, що ви ніколи не зможете зрозуміти, скільки ботів і павуків до вашого веб-сайту досі дійшли .

Блокувати реферал спам через .htaccess

Блокування спаму рефералів через файли .htaccess можливе. Якщо ви використовуєте свій сайт в Apache, це не займе багато часу, щоб запобігти спам-рефералу, перш ніж він допоможе вам та вашим обліковим записом Google Analytics. Ви повинні заблокувати реферал-спам із цього конкретного файлу та обробляти його як звичайний файл, щоб покращити якість трафіку вашого сайту .

Обмеження рефералів Ghost

Ви повинні обмежувати реферали привидів, якщо ви страждаєте великою кількістю підроблених хітів. Реферати привидів можуть призвести до пошкодження рейтингу вашого сайту в результатах пошуку. Вони створюють проблеми, відстежуючи їхні спеціальні коди в обліковому записі Google Analytics без вашого дозволу.

Блокування підроблених рефералів та зловмисних сканерів

Ви можете легко заблокувати підроблені реферали та виснажливі сканери у своєму обліковому записі Google Analytics. Для цього потрібно створити фільтри для доменів або субдоменів, на які вплинув спам-реферал. На жаль, в Google Analytics існує обмеження щодо кількості фільтрів, які ви можете створювати для кожного домену. Неможливо створити велику кількість фільтрів, тому вам доведеться створити їх у кількох облікових записах. Для встановленого веб-сайту це може бути постійним процесом, але це не є постійним процесом, якщо ваш сайт є відносно новим .

November 29, 2017