Back to Question Center
0

Керівництво Semalt Експерт для створення цілеспрямованої практики SEO

1 answers:

Пошукові системи з часом зросли і впровадили велику кількість стратегій на основі якості. Поточна зміна дала ключові слова центральне місце в білому капелюсі SEO. Оптимізація ключових слів залишається невід'ємною частиною кращого рейтингу результатів пошукової системи , але не настільки ефективна, як це було кілька років тому.

Роль оптимізації ключових слів

Не можна було б сказати, що оптимізація ключових слів стала важливою для виживання сайту в інтернеті. Різні повідомлення показують, що Google та інші пошукові системи дали ключові слова першорядне значення, але це не означає, що власники веб-сайтів та блогери повинні вставити в зміст багато ключових слів - lars meerstetter. Натомість вони повинні намагатися правильно використовувати короткі хрестики та довгі хвости, і не повинні містити ключові слова. В іншому випадку, пошукові системи будуть покарати і заборонити своїм сайтам показувати в своїх результатах.

Це ставить деякі питання, такі як: «Як я можу збалансувати оптимізацію ключових слів за допомогою SEO-методів, орієнтованих на якість?». Ви повинні мати на увазі наступні речі, викладені Олівером Кінґом, провідним спеціалістом Semalt , для максимального використання ключових слів, що гарантує, що якість вашого вмісту залишатиметься таким же у всьому.

Керівництво щодо використання ключових слів

Переконайтеся, що ваші статті та спосіб написання є привабливими та відповідає стандартам пошукової системи..Перш за все, ви повинні провести базові дослідження за ключовими словами та створити списки ключових термінів, пов'язаних із вашим сайтом. Наступним кроком є ​​відкалібрування всіх ключових слів, щоб визначити, які короткі та довгі хвости ключові слова найкраще підходять для вашого бізнесу. Ви повинні намагатися зберігати намір вашого пошуку, вибираючи довгі хвости та короткі ключові слова. Це тому, що статті, написані з чітким фокусом, будуть краще класифікуватись в результатах пошуку та легко проіндексувати .

Використовуйте ключові слова стратегічно

Як і де ви використовуєте ключові слова дуже важливо. Фахівці кажуть, що ви повинні вставити ключові слова в заголовок, заголовки та перший абзац своєї статті. Крім того, ви повинні використовувати велику кількість коротких хвістових і довгих ключових фрагментів у всьому вмісті та групувати однодумні фрази та слова разом. Ви завжди повинні мати на увазі, що використання однієї статті в кількох ключових словах може призвести до того, що Google та інші пошукові системи позначають ваш сайт як спам. Отже, найкращим варіантом є вибір різноманітних ключових слів і фраз, а їхній вміст - випадковим чином. Ви також можете використовувати загальні слова та фрази під час написання статті. І так, не слід забувати використовувати первинне ключове слово в заголовку та першому абзаці. Твердим принципом є реалізація ключових слів три-чотири рази на всю вашу статтю.

Переконайтеся, що статті відповідають критеріям якості

Ви повинні переконатися, що ваш веб-контент і статті в значній мірі відповідають критеріям якості. Це тому, що Інтернет затоплений веб-сайтами, і ваш бізнес може вижити лише тоді, коли ви пропонуєте відповідну інформацію своїм відвідувачам. Надайте їх матеріалам, які вони хочуть читати, і запропонуйте унікальний кут або витяг у вмісті, щоб окремо вибирати ваші статті з конкурентів.

Searchmetrics висвітлює кілька речей, які можуть допомогти вам покращити якість вашого сайту та отримати високий рейтинг у результатах пошукової системи. Ви повинні пам'ятати, що терміни, ключові слова та фрази повинні бути частиною всіх статей. Крім того, ви повинні включати чудові відео та зображення, щоб зробити ваші статті більш привабливими для читачів.

November 29, 2017