Back to Question Center
0

Керівництво від Semalt для очищення Chrome оголошень, Pop-Ups і шкідливих програм

1 answers:

Найчастіше люди скаржаться на те, що їх Google Chrome регулярно перенаправляє їх на небажані веб-сайти та спливаючі об'яви. Ці речі з'являються під час перегляду в Інтернеті або спроби отримати доступ до наших профілів соціальних мереж. Якщо ви бачите такі речі щодня, є шанси на те, що ваша комп'ютерна система заражена небажаними програмами або шкідливими програмами.

Френк Абагнале, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , пояснює, як звільнити ваш Chrome від дратівливих оголошень, спливаючих вікон та шкідливих програм.

Проблеми з Google Chrome

Під час перегляду Інтернету, якщо ви бачите будь-яке з цих проблем у Google Chrome, можливо, ви встановили заражену програму або шкідливе програмне забезпечення у вашу комп'ютерну систему:

  • Спливаючі реклами з'являються знову і знову.
  • Результати вашої пошукової системи або домашня сторінка Chrome змінюють її налаштування або автоматично встановлюються на інший веб-сайт.
  • Якщо ви бачите невідомі панелі інструментів, розширення Chrome або дивні речі один раз на годину.
  • Ви переадресовані на відомі веб-сайти та дивні завантажувані посилання для додатків.

Як очистити Chrome від небажаних оголошень, спливаючих вікон і шкідливих програм

Перш за все, важливо, щоб ви не завантажували невідоме програмне забезпечення або речі з Інтернету..Ви також повинні уникати відвідування дорослих веб-сайтів, оскільки в них переважно містяться сліди вірусів та шкідливих програм.

Ви можете очистити Chrome від небажаних оголошень, спливаючих вікон та шкідливих програм, пам'ятаючи про такі речі.

1: Видалення небажаних програм із Chrome (лише для Windows)

Якщо ви користуєтесь Windows або подібною операційною системою, ви повинні використовувати інструмент очищення Chrome, який сканує комп'ютер на наявність шкідливих програм і підозрілих програм, пропонуючи найкращі способи видалення всіх цих файлів. Якщо ви використовуєте комп'ютер з ОС Linux або Mac, вам слід перейти до наступного кроку. Перейдіть до опції очищення Chrome на комп'ютері Windows і завантажте програмне забезпечення якомога раніше. Натисніть Прийняти та завантажити та надайте йому час, щоб завантажити. Після завершення завантаження Windows запитає вас про запуск файлу чи ні; вам потрібно натиснути на кнопку Запустити, щоб інструмент очищення Chrome міг точно сканувати ваш пристрій. Ви також повинні натиснути на кнопку Видалити, щоб позбутися підозрілих програм та вірусів.

2: Видалення небажаних програм (всі комп'ютери)

Якщо ви придбали або завантажили антишпигунську або антивірусну програму, її слід негайно встановити та запустити, щоб позбутися шкідливих та підозрілих файлів. Ви також можете спробувати Malwarebytes; це анти-шкідне програмне забезпечення набагато краще, ніж інші подібні програми, оскільки він видаляє непотрібні файли та дані з комп'ютера протягом декількох хвилин. Якщо ви встановили це програмне забезпечення, є шанси, що інструмент очищення Chrome не працює належним чином.

3: скидання налаштувань браузера (всі комп'ютери)

Ви можете скинути налаштування вашого браузера, щоб позбутися шкідливого програмного забезпечення та вірусів. Для цього потрібно відкрити Chrome на комп'ютерах та натиснути опцію Параметри. Потім потрібно натиснути опції Розширені та Скинути, щоб скинути налаштування веб-переглядача, і це працює для будь-якого комп'ютера або мобільних пристроїв. Якщо ви зіткнулися з будь-якою проблемою, радимо повідомити про проблему постачальнику програмного забезпечення або перевірити довідковий форум Chrome Source .

November 28, 2017