Back to Question Center
0

Керівництво від Semalt: як боротися з усіма спамом, який приходить на ваш телефон

1 answers:

Тин Тінг. Ви щойно отримали повідомлення. Ви покладете газети, заглипаєтеся в кишеню вашої штани та витягуєте свій мобільний телефон. Arrgh. Ти хмурися Ви читали щось на зразок цього: "Real Rolex Watch, 30% Off". Ви перевіряєте номер відправника, сподіваючись, що це хтось, кого ви знаєте, і ви усвідомлюєте, що ви цього раніше не бачили. Ви були спам.

Юлія Вашнєва, старший менеджер зі зв'язків із клієнтами Semalt , стверджує, що сьогодні смартфони стали об'єктом для невибірних рекламних кампаній. Іноді відправник може бути законним бізнесом (той, котрий ви охоче давав свій номер), але часом часом, вони з фальшивих номерів рекламують фальшиві продукти та / або пропозиції. Ви можете подумати, що це розвинена телемаркетингова кампанія. Вони дратують, але ви можете заблокувати їх назавжди .

Передумови

Якщо ви вважаєте, що спам - це просто незручність, то ви будете здивовані, знаючи, що це незаконно. Федеральна торгова комісія (FTC) заявляє, що заборонено надсилати будь-яке небажане комерційне повідомлення на бездротовий пристрій (включаючи пейджери та мобільні телефони), якщо одержувач не приймає таких повідомлень. Як ні, нема нічого поганого, якщо організація, з якою ви взаємодієте, регулярно просить тобі дозволити надсилати вам рекламні повідомлення. Закон, однак, звільняє від некомерційних повідомлень, таких як опитування та політичні повідомлення.

Що робити, якщо ви продовжуєте отримувати повідомлення від об'єктів, про які ви ніколи не чули? Ну, є шанс, що вони порушують закон. також не виключається.Якщо ви отримуєте текстове повідомлення з запитом на ваш PIN-код або пароль, то це зловмисне.

Заблокувати номер відправника

Це, мабуть, найпростіший і найпростіший спосіб позбутися спаму. У вашому додатку для обміну повідомленнями заблокуйте відправника. Цікаво, що відправник не зрозуміє, що ви їх заблокували. На пристрої Android натисніть на три вертикальні крапки у верхньому правому куті. Виберіть "Люди та параметри", а потім "Блок". На iPhone, замість трьох точок, завершіть, блокуючи номер.

Повідомте свого постачальника послуг

Ви могли б задовольнити блокування відправника, однак Федеральна торгова комісія не заперечувала б, якщо б ви виконували громадянські обов'язки: повідомити про правопорушення. Незалежно від провайдера мобільних послуг, ви маєте право тримати спамерів підзвітними. Дізнайтеся про спеціальне число, присвячене вашій мережі для повідомлення про подібні випадки. Якщо більше людей зібралися, щоб боротися зі спамерами, світ побачив б менше неприємних повідомлень про спам .

Захистіть себе

Давайте розглянемо сценарій, в якому ви отримаєте бажання дізнатись, хто така людина стоїть за спам-повідомленням. Це буде варте вашого часу? Напевно ні. Швидше за все, ви не отримаєте відповіді. Ідея тут проста. Не доцільно взаємодіяти з відправником. Найкращий результат - заблокувати їх та / або повідомити відповідні органи влади.

Слово застереження. Не натискайте на будь-яку посилання, надану в текстовому повідомленні. На додаток до цього, не відповідайте на будь-який запит на введення даних вашої електронної пошти, дані кредитної картки або будь-яку іншу особисту інформацію Source .

November 28, 2017