Back to Question Center
0

Остерегайтесь: Semalle попереджає про новий тип спаму рефералів та про способи його фільтрування

1 answers:

Професійний SEO та підковані люди знають про реферал спаму. Останнім часом був введений новий тип спаму, названий як спам мовлення. Мовний спам проникає у вашу службу Google Analytics і може значною мірою пошкодити ваш веб-сайт. Він може заразити ваш сайт повідомленням: "Google запрошує вас натиснути на цю URL-адресу - benefits of a mexican passport. Голосувати за Дональд Трамп" .

Олександр Пересунко, провідний професіонал з цифрових служб Semalt , описує цей небезпечний тип спаму та ілюструє, як його уникнути.

Перше і найперше ознака мовного спаму було помічено в листопаді 2016 року, коли кілька веб-майстрів підтвердили непрофільовані погляди на своїх веб-сайтах. Вони почали ловлять мовний спам і намагалися з'ясувати, як позбутися цього. На жаль, вони не могли отримати бажаних результатів, і вони продовжували руйнувати свої сайти.

Ще один тип спаму полягає в тому, що домени отримують низькоякісний трафік, і джерело завжди невідоме. Ви можете називати це спам-рефералом, а домени спам-рефералів - Reddit, Next Web та Lifehacker. Це не невинні джерела, і ви повинні бути обережними при русі трафіку до будь-якого з цих джерел.

Можливо, ви бачили багато потоків Reddit, де люди щодня обговорюють спам та хакери, що впливають на їх сайти..Ви можете приєднатися до цих тем і спілкуватися з іншими людьми, щоб дізнатись більше про спам і спам-реферування. Можна з упевненістю сказати, що обидва ці типи є взаємопов'язаними і спрямовані на пошкодження пошукових систем рангів законних веб-сайтів.

Проте, немає жодної послідовності того, як хакери залучають користувачів і обманюють Google Analytics як спам-мовник, так і реферал-спам. Найгірша частина полягає в тому, що вони відправляють підроблений трафік на ваші сайти та генерують безліч звернень, без будь-яких білих капелюхів SEO. Існує два основні способи, завдяки яким спам-реферал та спам мовлення надсилаються на веб-сайти. Перший спосіб - це через ботів, а другий - через штучні хіти. Боти надсилаються на сайти, створюючи фальшиві хіти на серверах Google Analytics. І помилкові хіти означають, що ви використовуєте різноманітні програми та програмне забезпечення, щоб отримати багато хітів, але вони не є надійними, оскільки ніхто не читає ваші статті.

На жаль, ви не можете зупинити спам-реферал у цілому, але ви можете відфільтрувати його в даних Google Analytics.

Експерти радять, що ми можемо відфільтрувати мовний спам і видалити звіти з звіту Google Analytics, які не виглядають законними. Крім того, ви можете блокувати ресурси трафіку, а також підозрілі IP-адреси у своєму обліковому записі Google Analytics. Ви повинні знати про те, що найнадійніші налаштування мови в веб-переглядачах мають довжину 5-6 символів і повинні відфільтрувати мовний спам .

Можна з упевненістю сказати, що ми не можемо позбутися спаму рефералів, тому що спамери та хакери продовжують розробляти нові методи. Це означає, що вони завжди перебувають навколо, а спам-референт і тимчасовий фільтр спаму можуть бути відфільтровані. Ви повинні регулярно перевіряти свої облікові записи Google Analytics і створювати фільтри для спаму рефералів, оскільки це єдине рішення проблеми.

November 29, 2017