Back to Question Center
0

Остерігайтеся Zombie Computers! - Semalt Експерт

1 answers:

Якщо ви не хочете, щоб ваш персональний комп'ютер або мобільний телефон стали зомбі, однією з найважливіших речей, яку потрібно мати на увазі, є те, що запобігання стане постійною процедурою. Ви не можете сказати, що після того, як ви завершите сканування, ви пройдете на все життя зомбі, а комп'ютерні віруси можуть з'явитися в будь-який час .

Джек Міллер, експерт Semalt , стверджує, що з часом антивірусні програмні та анти-шкідливі програми стали невід'ємною частиною нашого життя. Незалежно від того, чи потрібно купувати такі пакети, як McAfee, або завантажити безкоштовні програми, як AVG з Інтернету, вам доведеться правильно встановити та активувати його перед початком сканування - curso en internet de fotografia. Ви завжди повинні переконатися, що ви регулярно оновлюєте програмне забезпечення та запускаєте сканування один або два рази на день. Це не може бути корисним, щоб позбутися вірусів та комп'ютерних зомбі, але ця процедура може тримати вас без стресів .

Установка сканерів-шпигунів

Ви повинні встановити сканер шпигунського ПЗ та активувати його для пошуку шкідливих програм та програм-шпигунів. Його унікальні характеристики дозволяють вам відстежувати шпигунське та шкідливе програмне забезпечення на вашому пристрої. Ad-Aware Lavasoft - це відмінна програма для роботи. Цей антивірусний інструмент гарантує, що ваш комп'ютер буде належним чином перевірений та очищений від зловмисного програмного забезпечення та зомбі.

Крім того, ви можете встановити брандмауери для захисту ваших комп'ютерів та домашніх мереж. Брандмауер є частиною програмних пакетів, що забезпечують захист вашого маршрутизатора та модему..Завжди переконайтеся, що ви використовуєте сильні паролі для свого комп'ютера. Використовуйте великі та нижні регістри та різні символи та продовжуйте змінювати свої паролі один або два рази на тиждень. Це гарантує, що ви надасте додаткові шари захисту в значній мірі.

Як позбутися від шкідливих програм на комп'ютері?

Якщо ви помітили, що ваш комп'ютер зачепив шкідливе програмне забезпечення та перетворився на пристрій із зомбі, ви повинні зробити кілька кроків, щоб його ретельно очистити. Якщо у вас є простий доступ до комп'ютерного сканера, вам слід запустити його і запобігти надходженню зловмисного програмного забезпечення та вірусів. Багато програм видалення вірусу доступні в інтернеті. На жаль, люди змушені видаляти та видаляти файли, які сильно вплинули на комп'ютерні віруси. Але немає нічого турбуватися, якщо ви створили файли резервного копіювання на іншому пристрої. Ви можете завантажувати ці файли на ваш пристрій після сканування.

Висновок

Ваш комп'ютер є відмінним джерелом інформації. Прикро, що хакери використовують ваші особисті номери для доступу до секретної інформації та даних вашого банківського рахунку. Якщо ви тримаєте увагу в Інтернеті та дотримуєтеся декількох простих порад, ви, ймовірно, значною мірою залишатиметесь в безпеці від шкідливих програм, вірусів та комп'ютерних зомбі.

З липня по грудень 2006 р. Різні електронні листи контролювалися як підроблені, а Google Analytics фіксувала трафік спаму. Спам, написаний англійською мовою, становить до шістдесяти відсотків усіх спаму в Інтернеті. В Америці це виникло багато років тому і складалося з сорока відсотків світового спаму. Більше 9 відсотків поштових зомбі належать Сполученим Штатам, і один з кожних 120 заблокованих спам-листів містить шкідливі коди.

November 29, 2017