Back to Question Center
0

Плагін безпеки Wordfence - Semalt Експерт розповідає, як захистити ваш WordPress веб-сайт

1 answers:

Інтернет-атаки стали справжньою загрозою для сайтів електронної комерції, і власникам сайту та маркетологам не залишається іншого вибору, окрім як вдосконалювати свою безпеку веб-сайтів щоразу. Проте маркетологи, які працюють на сайтах WordFence, не мають підстав турбуватися після впровадження плагіна Wordfence в індустрію онлайн-маркетингу.

Плагін Wordfence пропонує захист веб-сайту в режимі реального часу та чудовий досвід аналітики. Цей плагін складається з повного брандмауера та антивірусного пакета, який блокує спроби зловмисного коду, підробленого трафіку та спроби хакерів на ваш веб-сайт. Плагін Wordfence також надає маркетологам та власникам веб-сайтів можливість використовувати функції гео-блокування, заплановані сканування та автентифікацію мережі .

Провідний професіонал Semalt цифрових служб Джулія Вашнева розкриває тут кілька корисних порад для успішного вирішення проблеми.

Що потрібно знати про плагін Wordfence

Wordfence містить докладну інформацію про IP-адресу, керування вмістом та процедури входу. Цей плагін WordPress поставляється як в преміум, так і в безкоштовних версіях. Використання преміум-версії плагіна Wordfence дає вам можливість насолоджуватися блокуванням, безкоштовним входом та скануванням у країні.

Встановлення та налаштування плагіна Wordfence на вашому веб-сайті є найлегшим завданням, яке ви коли-небудь завершили в своїй кампанії. Власники веб-сайтів, які використовують цей плагін, можуть налаштувати свою електронну адресу, щоб отримувати сповіщення кожного разу, коли вони потрапляють у цільовий ринок. Проте сайти, на які постраждали веб-павуки та боти, можуть швидко зіткнутися через велику кількість електронних листів, що запускаються на сайт.

Що стосується контент-маркетингу , то довгострокові стратегії є кращими, ніж короткострокові політики. Плагін Wordfence поміщає власників веб-сайтів належним чином аналізувати та контролювати, де реально трафік приходить.Після встановлення та налаштування плагіна Wordfence безпеки на вашому сайті електронної комерції, клієнт користується функцією блокування країни, де можна запобігти ряду IP-адрес, що бомбардують веб-сайт.

Блокування ботів і веб-павуків за допомогою плагіна Wordfence

Блокування ботів і веб-павуків може стати дуже суворим завданням, оскільки боти продовжують змінювати та обмінювати IP-адреси. Щоб запобігти ботам та веб-павукам, роблять це як регулярною, так і ефективною процедурою відстеження ботів, коли вони змінюють власність .

Боти можуть бути справжнім неприємним місцем для веб-сайтів електронної комерції. Як ми вже говорили, плагін Wordfence містить функцію блокування країни. Проблеми виникають, коли ви намагаєтесь блокувати різні IP-адреси з країни, в якій ви хочете займатися бізнесом. Кожного разу, коли ви входите в свій обліковий запис, дані, як правило, займають базу вашого веб-сайту. Подумайте про використання плагіна Wordfence для блокування ботів і внутрішнього трафіку, що надходить з вашого веб-сайту.

Особливості безпеки плагіна Wordfence

Оскільки плагін був розроблений, він вимагав деяких оновлень. Нещодавно компанія Wordfence представила функцію автоматичного оновлення, яка допоможе маркетологам оновити та блокувати вразливості атаки. За словами професіоналів, оновлення плагіна Wordfence займає менше 24 годин, щоб розповсюджуватись на міжнародному рівні.

Wordfence вважається однією з найбільш ефективних функцій безпеки веб-сайтів у контентному маркетингу. Подумайте про встановлення плагіна Wordfence для відстеження трафіку, що починається з бота та внутрішньої активності. Перш ніж боти дістануться до вашого веб-сайту, вони повинні пройти через CloudFlare. Подумайте про використання комбінації Wordfence і CloudFlare для блокування роботів, шкідливих кодів і внутрішнього трафіку від впливу веб-сайту електронної комерції Source .

November 29, 2017