Back to Question Center
0

Покращте свій SEO, читайте про оптимізацію зображень! - Semalt Експерт

1 answers:

Оптимізація на сторінках SEO та оптимізація зображень є двома основними кроками ефективної кампанії SEO. Пошукова система з часом розумніша та розумніша, і процедура отримання хорошого рейтингу пошуку досить складна. Якісного контенту недостатньо, тому що вам потрібно звернути увагу на багато речей. Різні фактори сприяють виявленню в рейтингах пошукової системи, і найважливішим фактором є спосіб оптимізації ваших зображень для SEO.

Якщо SEO на сторінках є стовпом вашого веб-сайту, оптимізація зображень є будівельним блоком. Джейсон Адлер, менеджер із успішності клієнтів Semalt , стверджує, що зображення є сильними візуальними компонентами ваших веб-сайтів і набагато кращі, ніж тисяча слів. Важливо правильно використовувати зображення, щоб вони могли перенести ваше повідомлення на перший погляд.

Релевантність зображення:

Переконайтеся, що обрані вами зображення відповідають вашим веб-контенту. Багато невідповідних зображень не дасть вам ефективних результатів пошуку в якості одного зображення з відповідним альт-текстом та описом.

Альт Теги:

Теги alt відіграють важливу роль у оптимізації зображень. Вони допомагають відображати зображення у результатах пошуку та покращують час завантаження вашого сайту. Усі пошукові системи залежать від тексту ваших зображень, оскільки вони не можуть прочитати ваш вміст, тому альт-текст і теги alt вирішують, як можна розмістити ваші зображення в результатах зображень Google..Одна з найкращих практик для тегів alt полягає в тому, щоб теги залишалися короткими, описовими та точними .

Розмір та розміщення зображень:

Розмір зображення відіграє значну роль у поліпшенні загальної роботи користувача. Переконайтеся, що зображення, які ви використовуєте, не є надто важкими, щоб збільшити швидкість завантаження. Використовуйте невеликі, але красиві фотографії, які легко відобразити в результатах пошукової системи. Ми рекомендуємо використовувати зображення в байтах. Інструменти, такі як Yahoo Smushit, можуть бути використані для знищення надмірних байтів зображень, що робить їх легшими, ніж раніше.

Хостинг зображень є ще одним важливим фактором при збільшенні трафіку за допомогою пошуку зображень Google. Google та інші пошукові системи надають більше значення зображенням, розміщеними в одному домені, ніж зображення, розміщені на декількох доменах. Основним алгоритмом пошуку зображень Google є змішування зображень із текстом вашого веб-сайту.

Імена файлів:

Так само, як ключове слово має значення у вашій URL-адресі, імена файлів мають важливе значення для ваших фотографій. Найкращі імена файлів допомагають пошуковим системам краще оцінювати ваш сайт. Не слід використовувати ім'я файлу за умовчанням, наприклад, DSC0119.jpg, оскільки вони не надають достатньої інформації про ваші зображення. Замість цього ви повинні використовувати описові імена файлів і ключові слова, які слід розділити дефісами.

Посилання на зображення та заголовки:

Зображення є привабливою і привабливою річчю, яка описує ваш сайт та його вміст. Правильне посилання на зображення - обов'язкова SEO практика. Ви повинні уникати прямого з'єднання фотографій. Замість цього ви повинні вставити зображення та отримати посилання на свій веб-сайт. Крім того, ви повинні використовувати правильні теги заголовка. Тег заголовка надає інформацію про ваш вміст, коли користувачі наводять курсор на посилання. Важливо додати оптимізоване для SEO опису та відповідні ключові слова до тегів заголовка Source .

November 29, 2017